Всі новини

06.04.2016

Хто в Україні підпадає під скорочення в школах і урізання стипендій

Влада запланувала скоротити не менше 10% педагогічних працівників шкіл. Про це заявили в Київській міській організації профспілки працівників освіти і науки.

05.04.2016

В Україні змінили правила "прописки"

В Україні з учорашнього дня змінилися правила реєстрації місця проживання – тепер можливість реєструвати українців отримали і органи місцевого самоврядування (сільські ради, селищні ради і міськради). Вони тепер і будуть проставляти штампи в паспортах – раніше цим займалися тільки місцеві підрозділи Держміграційної служби.

05.04.2016

Кого і за що карають найчастіше

Українців, яких покарали за адміністративні порушення, – штрафом, адмінарештом або навіть громадськими роботами, – з кожним роком стає менше. Про це говорять дані Держслужби статистики.

05.04.2016

Укравтодор почав відзначати дорожні роботи і перекриття міжміських трас на Яндекс.Картах

Яндекс і Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) запустили перший спільний проект в рамках якого фахівці агентства почали вносити на Яндекс.Карти інформацію про дорожні роботи і перекриттях на міжміських трасах.

04.04.2016

Рівень безробіття в Україні минулого року склав 9,1%

Рівень безробіття в Україні, розрахований за методологією Міжнародної організації праці (МОП) для осіб віком від 15 до 70 років, у 2015 році знизився до 9,1% у порівнянні з 9,7% за підсумками 2014 року. Водночас, як свідчать дані Державної служби статистики України, порівняно з третім кварталом 2015 року, показник безробіття незначно зріс – на 0,1%. Дані наводяться без урахування АР Крим і зони проведення АТО.

04.04.2016

Що можна, а що не можна, якщо ти працюєш в іншій країні

Ми завжди переживаємо, коли влаштовуємося на нову роботу: які стосунки складуться з босом, як сприйме колектив, хто розповість про неформальні правила… А тепер уявіть, що ви переходите не просто в іншу компанію, а в іншу країну — там все зовсім не так, як ви звикли! Як поводитися, якщо ви новачок в американській компанії? Або, наприклад, китайській? Про це — в інфографіці.

04.04.2016

Скільки коштує година роботи в США та в Україні

Мінімальний розмір оплати праці (МРОП), встановлений на федеральному рівні в США, становить зараз $7,25 (близько 190 гривень) за годину. Цей рівень не змінювався більше шести років, однак Каліфорнія може стати першим штатом Америки, де цей показник може бути підвищений, а слідом за ним — і по всій країні.

01.04.2016

Розенко розповів, коли в Україні скасують податки на пенсію

Пенсії українців будуть звільнені від податків, коли в країні запрацює економіка і почнуть рости доходи Пенсійного фонду. Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, відповідаючи на запитання народного депутата України (Радикальна партія) Олега Ляшка в ході години запитань до уряду у Верховній Раді.

01.04.2016

Бізнес і нерухомість можна буде зареєструвати на "Укрпошті"

Міністерство юстиції України підписало меморандум про співпрацю з Українським державним підприємством поштового зв’язку (УДППЗ) “Укрпошта”, в рамках якого відділення поштового зв’язку зможуть надавати своїм клієнтам послуги державної реєстрації бізнесу і майнових прав. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз.

01.04.2016

Нардепи прийняли за основу законопроект про захист прав споживачів фінпослуг

Верховна Рада України (ВРУ) підтримала за основу в першому читанні законопроект №2456-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг”. Документ підтримали 226 депутатів ВР.

01.04.2016

Як в Україні повернути депозити, вкладені після тимчасової адміністрації, - юристи

У вкладників проблемних банків з’явилася можливість повернути свої депозити, причому навіть у тих, хто відкривав рахунки вже після введення тимчасової адміністрації в банках.

30.03.2016

Які країни є найпривабливішими для українських трудових мігрантів (інфографіка)

Найбільше про трудову міграцію думають IT-фахівці та представники медіа. Рідше інших планують їхати юристи, банківські працівники і фахівці зі страхування, свідчать результати дослідження кадрового порталу hh.ua.

30.03.2016

Як в Україні економлять на оформленні нерухомості

Згідно з даними Мін’юсту, в минулому році змінили власників 344, 6 тис. квартир і будинків. “Тут враховані договори купівлі-продажу, міни, дарування, іпотеки нерухомого майна. У цілому, ми бачимо зростання на 5% в порівнянні з попереднім роком”, – говорить віце-президент Ліги експертів України Андрій Гусельников.

30.03.2016

Ізраїль підпише угоду з Україною про тимчасове працевлаштування

Україна і Держава Ізраїль планують підписати Угоду про тимчасове працевлаштування фахівців окремих галузей економіки – громадян України в Ізраїлі.

30.03.2016

У лютому 2016 року розмір невиплачених зарплат зменшився на 3,8% до 2 млрд гривень

На 1 березня 2016 року розмір невиплачених зарплат зменшився на 3,8% в порівнянні з 1 лютого до 2 013,442 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні Державної служби статистики.

Замовити онлайн:

Страховку

Банківську комірку

Кредити на карту

Кредит готівкою

Iпотечний кредит

Переказ з картки на картку

Автокредит

Пластикову картку

Кредитну картку


Простоправо ТВ