Всі новини

12.04.2016

У Міноборони мають намір створити військову поліцію

У Міністерстві оборони України мають намір створити військову поліцію. Про це під час брифінгу для ЗМІ повідомила помічник Міністра оборони України Тетяна Ричкова, повідомляє прес-служба відомства.

11.04.2016

Як зміниться життя пенсіонерів України: Топ-5 новацій 2016 року

У 2016 році влада підготувала українським пенсіонерам нехай і не серйозне поліпшення матеріального становища, але вже хоч якісь зрушення. Так, у цьому році будуть підвищені мінімальні пенсії, “багатих” пенсіонерів, можливо, не обкладуть податком, а найбіднішим проведуть індексацію. Про найбільш значущі події для пенсіонерів України пише портал “На пенсії”.

08.04.2016

Кого шукають роботодавці на ринку праці України

Незважаючи на збереження кризових тенденцій, ринок праці в Україні почав поступово зростати. Перший квартал 2016 року показав позитивну динаміку кількість вакансій збільшилася приблизно на третину в порівнянні з початком року. Про це йдеться в дослідженні Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

08.04.2016

Стара суддівська система знищує реформу поліції

Рішення судів про поновлення на роботі міліціонерів, які не пройшли переатестацію, загрожують реформі МВС. Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

08.04.2016

Скасування імпортного мита на вживані іномарки не знизить ціни на авто - автоімпортери

Пропозицію щодо скасування 10%-го мита на імпорт вживаних автомобілів, яке 6 квітня на засіданні уряду озвучив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, не приведе до їх здешевлення. Таку думку в ході круглого столу, присвяченого проблемам українського авторинку, висловив директор з маркетингу групи компаній “АІС” Сергій Боровик. За його словами, ефект від скасування 10%-го мита буде знівельовано триваючим падінням гривні.

07.04.2016

Українці з 1 травня будуть отримувати мінімум 1450 гривень

З 1 травня Міністерство соціальної політики України підвищить розміри мінімальних виплат населенню. Про це заявив глава Мінсоцполітики Павло Розенко.

07.04.2016

Яценюк: Податок знизили - зарплати повинні зростати

Уряд в два рази знизив податок на зарплату, тепер компанії повинні здійснити відповідні кроки для збільшення зарплат своїм працівникам. Про це заявив в середу Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні уряду.

06.04.2016

Хто в Україні підпадає під скорочення в школах і урізання стипендій

Влада запланувала скоротити не менше 10% педагогічних працівників шкіл. Про це заявили в Київській міській організації профспілки працівників освіти і науки.

05.04.2016

В Україні змінили правила "прописки"

В Україні з учорашнього дня змінилися правила реєстрації місця проживання – тепер можливість реєструвати українців отримали і органи місцевого самоврядування (сільські ради, селищні ради і міськради). Вони тепер і будуть проставляти штампи в паспортах – раніше цим займалися тільки місцеві підрозділи Держміграційної служби.

05.04.2016

Кого і за що карають найчастіше

Українців, яких покарали за адміністративні порушення, – штрафом, адмінарештом або навіть громадськими роботами, – з кожним роком стає менше. Про це говорять дані Держслужби статистики.

05.04.2016

Укравтодор почав відзначати дорожні роботи і перекриття міжміських трас на Яндекс.Картах

Яндекс і Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) запустили перший спільний проект в рамках якого фахівці агентства почали вносити на Яндекс.Карти інформацію про дорожні роботи і перекриттях на міжміських трасах.

04.04.2016

Рівень безробіття в Україні минулого року склав 9,1%

Рівень безробіття в Україні, розрахований за методологією Міжнародної організації праці (МОП) для осіб віком від 15 до 70 років, у 2015 році знизився до 9,1% у порівнянні з 9,7% за підсумками 2014 року. Водночас, як свідчать дані Державної служби статистики України, порівняно з третім кварталом 2015 року, показник безробіття незначно зріс – на 0,1%. Дані наводяться без урахування АР Крим і зони проведення АТО.

04.04.2016

Що можна, а що не можна, якщо ти працюєш в іншій країні

Ми завжди переживаємо, коли влаштовуємося на нову роботу: які стосунки складуться з босом, як сприйме колектив, хто розповість про неформальні правила… А тепер уявіть, що ви переходите не просто в іншу компанію, а в іншу країну — там все зовсім не так, як ви звикли! Як поводитися, якщо ви новачок в американській компанії? Або, наприклад, китайській? Про це — в інфографіці.

04.04.2016

Скільки коштує година роботи в США та в Україні

Мінімальний розмір оплати праці (МРОП), встановлений на федеральному рівні в США, становить зараз $7,25 (близько 190 гривень) за годину. Цей рівень не змінювався більше шести років, однак Каліфорнія може стати першим штатом Америки, де цей показник може бути підвищений, а слідом за ним — і по всій країні.

01.04.2016

Розенко розповів, коли в Україні скасують податки на пенсію

Пенсії українців будуть звільнені від податків, коли в країні запрацює економіка і почнуть рости доходи Пенсійного фонду. Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, відповідаючи на запитання народного депутата України (Радикальна партія) Олега Ляшка в ході години запитань до уряду у Верховній Раді.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!