Всі новини

02.02.2018

Які порушення допускають податкові органи при проведенні перевірок?

Підприємці найчастіше оскаржують результат проведеної перевірки, а саме: податкове повідомлення-рішення про донарахування податків, зборів та штрафних санкцій. Але в багатьох випадках податковими органами допускаються порушення ще в процесі проведення перевірки або навіть до її фактичного початку - при винесенні наказу про призначення перевірки суб'єкта підприємництва. В такому випадку, при грамотному оскарженні, можна взагалі не допустити проведення перевірки. Про найпоширеніші порушення при проведенні податкових перевірок підприємців розповість Prostopravo

01.02.2018

Аліменти на дитину в Україні

Аліменти на дитину в Україні: мінімальний розмір, порядок виплати та стягнення аліментів на утримання двох дітей до і після 18 років з працюючого і непрацюючого батька. Єдиний реєстр неплатників аліментів. Позовна заява про стягнення аліментів згідно з новим законом і сімейним кодексом.

31.01.2018

Види податкових перевірок та їх порядок проведення у 2018 році

Податкові перевірки є одними з найпоширеніших і найнеприємніших за своїми наслідками для підприємців. У той же час, при їх проведенні самі ж органи Державної фіскальної служби нерідко допускають порушення. Сьогодні prostopravo розповість про види перевірок податковими органами та порядок їх проведення.

17.01.2018

Права та обов'язки батьків та дітей в Україні

Права і обов'язки дітей і батьків в Україні: особливості захисту основних прав дитини в суспільстві. Декларація прав дітей відповідно до Конвенції про права дитини. Права неповнолітніх дітей у школі, сім'ї, в дитячому садку, при вакцинації, при виїзді за кордон.

16.01.2018

Транспортний податок: платники, об'єкти оподаткування, ставка, порядок сплати та звітності

З 2015 року введено новий податок для власників транспортних засобів або податок на розкіш. Хто, в якому розмірі, в які терміни і в якому порядку повинен оплачувати транспортний податок дізнавався Prostopravo.

04.01.2018

Зміни в правилах дорожнього руху з 1 січня 2018 року

Постановою Кабінету Міністрів №883 від 10.11.2017г. внесені зміни в Правила дорожнього руху щодо швидкості пересування транспортних засобів в населених пунктах. У той же час, відповідальність за перевищення швидкості, передбачена Кодексом України про адміністративні порушення, залишилася такою ж, як і в 2017 році. Детальніше розповість Prostopravo

01.01.2018

Позбавлення батьківських прав: підстави та правові наслідки

Prostopravo розповідає про причини, за якими один з батьків або обидва можуть бути позбавлені батьківських прав, про порядок та процедуру провадження в таких справах, і правові наслідки позбавлення батьківських прав. Ви дізнаєтеся, як позбавити батька або матір батьківських прав.

19.12.2017

Правові проблеми застосування методу сурогатного материнства і як їх можна подолати

Prostopravo.com.ua розповідає, що таке сурогатне материнство, хто може бути сурогатною матір'ю і як скласти договір з сурогатною матір'ю в Україні.

01.11.2017

Допомога малозабезпеченим сім'ям: документи, розмір, підстави для відмови

Допомога по малозабезпеченості - один із видів допомоги, на який може розраховувати українська сім’я. Хто може претендувати на цей вид допомоги, в якому розмірі він виплачується, куди і з якими документами потрібно звертатися з'ясовував Prostopravo.com.ua

13.10.2017

Все про укладення шлюбу в Україні: умови, порядок реєстрації, документи і «шлюб за добу»

Про те, як можна зареєструвати шлюб в Україні, що таке цивільний шлюб, які умови і порядок укладення шлюбу з іноземцем, як оформити шлюбний контракт, як відновити свідоцтво про шлюб розповість Prostopravo. Останнім часом уряд зробив багато для, того щоб максимально спростити українцям процедуру вступу в законний шлюб. Тепер подати заяву про намір вступити в шлюб можна не виходячи з дому, а одружитися вже в той же день. Але все ж деякі формальності залишилися.

29.09.2017

Вступив в силу Закон про освіту

28 вересня 2017 року набула чинності велика частина положень прийнятого на початку вересня Закону України "Про освіту". Ще частина положень цього Закону діє з 1 січня 2018 або з 1 січня 2019 року. Prostopravo нагадає про основні нововведення в сфері освіти.

15.09.2017

Новий порядок отримання дозволу на працевлаштування іноземців: умови, документи, терміни, вартість, підстави для відмови та скасування

З 27 вересня 2017 року набирає чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій". Законом внесено зміни до чинного Закону "Про зайнятість населення" в частині одержання роботодавцями дозволів на працевлаштування іноземних фахівців. Так, умови отримання дозволу, а також його терміни і вартість будуть залежати від того, до якої категорії відноситься іноземний працівник, встановлені розміри мінімальної заробітної плати для іноземців, умови роботи за сумісництвом та інше. Про нові правила отримання дозволів на працевлаштування іноземців розповість prostopravo.

13.09.2017

Розлучення і розділ майна. Як подати заяву на розлучення

Як подати на розлучення і ділити майно: зразок позовної заяви на розлучення (про розірвання шлюбу); що потрібно і як правильно і швидко розлучитися з чоловіком / дружиною, скільки коштує розлучення. Процедура, порядок і документи для шлюборозлучного процесу через суд або РАЦС, діти при розлученні подружжя.

14.08.2017

Національний банк пропонує змінити підхід до валютного регулювання. Законопроект

НБУ представив проект Закону "Про валюту", який визначатиме основні принципи валютного регулювання і нагляду, а також права та обов'язки суб'єктів валютних операцій і відповідальність за порушення законодавства про валютне регулювання. Метою прийняття закону є подальша лібералізація на валютному ринку. Prostopravo пропонує ознайомитися з деякими положеннями законопроекту.

26.07.2017

Податкова роз'яснила, як уникнути штрафів за дії форс-мажорних обставин

24 липня Президент підписав Закон України № 2143-VIII "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків)". Також ще 20.07.2017 р. ДФС встигла направити до власних обласних управлінь та управління міста Києва лист N 19075/7 / 99-99-12-02-01-17 щодо дії форс-мажорних обставин. У цьому листі ДФС підкреслила, що штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних систем не застосовуються на підставі Закону, а терміни подачі податкових декларацій продовжуються тільки при наявності сертифіката ТПП. Детальніше розповість Prostopravo

Не пропустіть нові статті!Пошук адвокатів по містах

Пошук юристів по містах

Пошук нотаріусів по містах