Всі новини

01.04.2016

Бізнес і нерухомість можна буде зареєструвати на "Укрпошті"

Міністерство юстиції України підписало меморандум про співпрацю з Українським державним підприємством поштового зв’язку (УДППЗ) “Укрпошта”, в рамках якого відділення поштового зв’язку зможуть надавати своїм клієнтам послуги державної реєстрації бізнесу і майнових прав. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз.

01.04.2016

Нардепи прийняли за основу законопроект про захист прав споживачів фінпослуг

Верховна Рада України (ВРУ) підтримала за основу в першому читанні законопроект №2456-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг”. Документ підтримали 226 депутатів ВР.

01.04.2016

Як в Україні повернути депозити, вкладені після тимчасової адміністрації, - юристи

У вкладників проблемних банків з’явилася можливість повернути свої депозити, причому навіть у тих, хто відкривав рахунки вже після введення тимчасової адміністрації в банках.

30.03.2016

Які країни є найпривабливішими для українських трудових мігрантів (інфографіка)

Найбільше про трудову міграцію думають IT-фахівці та представники медіа. Рідше інших планують їхати юристи, банківські працівники і фахівці зі страхування, свідчать результати дослідження кадрового порталу hh.ua.

30.03.2016

Як в Україні економлять на оформленні нерухомості

Згідно з даними Мін’юсту, в минулому році змінили власників 344, 6 тис. квартир і будинків. “Тут враховані договори купівлі-продажу, міни, дарування, іпотеки нерухомого майна. У цілому, ми бачимо зростання на 5% в порівнянні з попереднім роком”, – говорить віце-президент Ліги експертів України Андрій Гусельников.

30.03.2016

Ізраїль підпише угоду з Україною про тимчасове працевлаштування

Україна і Держава Ізраїль планують підписати Угоду про тимчасове працевлаштування фахівців окремих галузей економіки – громадян України в Ізраїлі.

30.03.2016

У лютому 2016 року розмір невиплачених зарплат зменшився на 3,8% до 2 млрд гривень

На 1 березня 2016 року розмір невиплачених зарплат зменшився на 3,8% в порівнянні з 1 лютого до 2 013,442 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні Державної служби статистики.

30.03.2016

На iGov з'явилися онлайн-послуги з реєстрації та перереєстрації авто у Києві, Дніпропетровську і Львові

На iGov запустили відразу кілька популярних серед автовласників онлайн-послуг з реєстрації та перереєстрації транспорту. Послуги доступні відразу в трьох містах: Києві, Дніпропетровську та Львові. Про це розповів координатор проекту Дмитро Дубілет в Facebook.

29.03.2016

В "Ощадбанку" розповіли, коли пенсіонери почнуть отримувати нові картки-посвідчення

Випуск нових карток для пенсіонерів стримує технічне питання. Через це дата початку видачі банківських карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, стане відома тільки після узгодження державним “Ощадбанком” і Пенсійним фондом України всіх технічних регламентів, які впливають на впровадження подібних карток в обіг. Про це заявив заступник голови правління “Ощадбанку” Антон Тютюн.

29.03.2016

Депутати хочуть штрафувати водіїв за незначні перевищення

Народні депутати зареєстрували законопроект про вдосконалення системи управління в сфері організації та безпеки дорожнього руху, в якому пропонують зменшити встановлений ліміт перевищення швидкості з 20 км до 5 км. Про це йдеться в законопроекті №4275 від 18 березня.

29.03.2016

Малюків навчать заробляти: заняття з фінансової грамотності хочуть впроваджувати з дитсадка

У Міносвіти збираються навчити найменших українців поводитися з грошима: на днях відомство повідомило про початок впровадження занять з фінграмотності для дошкільнят.

28.03.2016

Що робити українцям при недоплаті пенсії

Згідно з чинними нормами українського законодавства, пенсіонери не повинні отримувати виплату менше ніж 1074 грн. Тому, в іншому випадку, громадяни мають повне право звертатися до суду з вимогою перерахунку. Про це заявила директор Центру пенсійного права Марина Медведєва.

28.03.2016

За скільки співробітники готові продати пароль від робочої пошти

Кожен п’ятий співробітник не проти продати пароль від робочої пошти. Такі дані опитування, яке провела американська компанія SailPoint.

25.03.2016

У НБУ розповіли, скільки серед гривень "фальшивок"

Станом на 23 березня цього року, на 1 млн справжніх банкнот в країні припадало лише 3 підробки. Про це заявив заступник голови НБУ Яків Смолій.

24.03.2016

"Київенерго" планує автоматизувати збір показників споживання тепла і впровадити можливість online-звірки

Столична енергокомпанія АЕК ПАТ “Київенерго” планує в 2016 році впровадити автоматизовану систему збору показників будинкових лічильників тепла, надати споживачам можливість для їх online-звірки, повідомив глава компанії Олександр Фоменко на прес-конференції в Києві в середу.
Простоправо ТВ