ПАТ "Кредобанк" спільно з системою "Експрес Кредит" підготували акційні умови автокредитування

Спеціально для всього модельного ряду автомобілів Chevrolet і Opel, ПАТ "Кредобанк" спільно з системою "Експрес Кредит" підготували акційні умови автокредитування. Для тих, хто цінує справжні автомобілі, це найвдаліший час зважитися на покупку своєї мрії тут і зараз. Адже з "Експрес Кредит" більше немає необхідності відкладати її на невизначений термін.

Тепер, з 15 лютого по 30 квітня 2012 року у Вас є чудовий шанс придбати автомобіль за вигідними умовами. Кредит від ПАТ«КРЕДОБАНК» – ряд переваг. В першу чергу він  приваблює розміром першого внеску - 10% від вартості автомобіля, а також тривалим терміном надання кредиту - до 7 років. Крім того, процентна ставка складає всього лише 12% річних у гривні. Розмір разової комісії складає 3%, а  щомісячні комісії взагалі відсутні.

Щоб дізнатись більш детальнішу інформацію, звертайтеся до наших фахівців в автосалонах УкрАВТО або за номером гарячої лінії 0 800 502 310.  Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання і допомогти наблизитися до бажаного!

Також, Ви можете розрахувати попередній розмір кредитних платежів, за допомогою  калькулятора «Експрес Кредит», задавши індивідуальні параметри автомобіля і кредитні умови програми.

Опубліковано на сайті: 06.03.2012Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах