Clean My City Challenge: команда Креді Агріколь Банку прибрала у Дорогожицькому парку

4 серпня команда банку прибрала Дорогожицький парк у Києві.

Акція пройшла в рамках еко-ініціативи Clean My City Challengе. У прибиранні взяли участь 25 співробітників банку разом зі своїми сім’ями. Локація заходу була обрана не випадково, адже саме у Дорогожицькому парку команда нашого банку у жовтні 2017 року висадила 50 горбин та катальп (у рамках акції «Дерево за автокредит»).  

За правилами Clean My City Challengе, компанії кидають виклик, прибирають на вулицях та в парках свого міста, знімають про це відео та передають естафету іншим компаніям. Ця ініціатива допоможе перетворити стихійні звалища на затишні місця для відпочинку й привернути увагу до надважливого питання. Проект стартував у травні цього року завдяки компанії MacPaw.      

Креді Агріколь Банк отримав виклик від компанії Датагруп, а передав Національному банку України та Latifundist media.   

Прибирання парку організовували Анна Архипенко та Ольга Шам, спеціалісти департаменту мережі продажів, у рамках проекту «Together with colleague», коли співробітниці  тиждень працювали в управлінні комунікацій.     

«Реалізація подібної ініціативи - це наочна демонстрація принципу 20/80. Підготовка акції не викликала особливих труднощів і не зайняла багато ресурсів, але внесок – дуже вагомий! 20% зусиль дали 80% результату. Ми завжди раді зробити це життя кращим, долучаючись до таких соціальних активностей», - коментує Анна Архипенко, старший спеціаліст департаменту мережі продажів.  

«Було дуже приємно взяти участь в організації такого заходу, зробити внесок у покращення життя нашого міста. Завдяки колегам, які приєдналися до ініціативи, нам вдалося швидко виконати поставлене завдання та чудово провести час. Ми були раді прийняти цей челендж та з задоволенням відгукнемося на подібні пропозиції в майбутньому!», - ділиться враженнями Ольга Шам, спеціаліст департаменту мережі продажів.   

Опубліковано на сайті: 09.08.2018

Автор: Простобанк КонсалтингСоветы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах