Голова Правління Промінвестбанку Віктор Башкіров визнаний кращим фінансистом 2010 року

Минула субота, 26 березня, стала знаменним днем для всього колективу Промінвестбанку: на урочистій церемонії шанування переможців загальнонаціонального конкурсу "Людина року" Голова Правління ПАТ Промінвестбанк Віктор Башкіров переміг в номінації "Фінансист року-2010".

На сцені Національного Палацу «Україна», де відбулася п’ятнадцята, ювілейна, церемонія конкурсу, Віктору Башкірову було вручено диплом лауреата конкурсу «Людина року».

У своїй промові Віктор Володимирович подякував організаторам конкурсу «Людина року», зазначивши велику важливість цієї нагороди для всього Промінвестбанку. Він підкреслив, що звання фінансиста року було виборене спільними зусиллями всього колективу банку. «Я хочу подякувати усім своїм колегам, які доклали величезних зусиль, щоб я зміг сьогодні вийти на цю сцену, - сказав Віктор Башкіров, - а також подякувати всім клієнтам нашого банку за ту довіру, впевненість у наших силах та в продовження нашої співпраці».

Запорукою успіху у досягненні поставлених цілей Голова Правління Промінвестбанку визнає, перш за все, людську порядність, професіоналізм та працездатність. Перемога Віктора Башкірова у конкурсі «Людина року-2010» - це видатна подія для всіх працівників Промінвестбанку.

Ми з гордістю та задоволенням вітаємо Голову Правління нашого Банку Віктора Володимировича Башкірова із визнанням високого рівня його професіоналізму! Запевняємо, що й надалі колектив Промінвестбанку буде робити все, що від нього залежить, щоб підтримувати високий авторитет нашої організації та лідирувати у банківській галузі держави.

Опубліковано на сайті: 29.03.2011Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах