Зареєструвати місце проживання можна буде в «Дії» 20.05.2021

Наразі послуга перебуває у стані розробки. В першу чергу, вона буде доступна для жителів Києва, Харкова, Вінниці, Луцька, Рівного, Кривого Рогу і Маріуполя. Скористатися нововведенням зможуть як власники ID-картки, так і паспорта громадянина України у формі книжки. Власникам житла потрібно буде лише заповнити заяву, всім іншим – отримати підтвердження власника житла онлайн. // 20.05.2021

Постановою Кабінету Міністрів від 28 квітня 2021 р. № 423 внесено зміни до Постанови КМУ від 28 грудня 2020 р. № 1364 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі».

Зокрема, у рамках реалізації експериментального проєкту взяття на військовий облік, зняття з військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, відомості про яких наявні в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, здійснюється на підставі відомостей про реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання осіб в електронній формі, надісланих органами реєстрації через єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Відомості про окремий номер запису призовника, військовозобов’язаного або резервіста в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який міститься у реєстрі або присвоюється у випадку створення нового запису, надсилаються Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія” через єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ не пізніше шести місяців з дня набрання чинності цією постановою.

Заява про реєстрацію місця проживання формується заявником на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг “Портал Дія” після проходження ним автентифікації.

У заяві зазначаються прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності), стать, дата і місце народження, громадянство, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, реквізити документа, що посвідчує особу (вид, номер, дата видачі, уповноважений суб’єкт, що видав, строк дії), реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності); контактні дані (номер телефону та/або адреса електронної пошти), адреса реєстрації/зняття з реєстрації, адреса попереднього місця проживання (якщо реєстрація/зняття з реєстрації здійснюються не одночасно).

Для призовників, військовозобов’язаних та резервістів у заяві додатково зазначається окремий номер запису в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів (за наявності).

У разі коли відомості про призовника, військовозобов’язаного або резервіста включені до Реєстру, окремий номер запису отримується шляхом електронної інформаційної взаємодії з Реєстром через єдину інформаційну систему МВС (після запровадження інформаційної взаємодії).

У день реєстрації/зняття з реєстрації або прийняття рішення про відмову орган реєстрації надсилає через єдину інформаційну систему МВС:

  1. до Порталу Дія - повідомлення про реєстрацію/зняття з реєстрації або рішення про відмову, які надсилаються Порталом Дія на адресу електронної пошти заявника, а також до його особистого електронного кабінету користувача на Порталі Дія (у разі утворення кабінету);
  2. до Реєстру - повідомлення про реєстрацію/зняття з реєстрації призовників, військовозобов’язаних та резервістів (після запровадження інформаційної взаємодії). Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації призовників, військовозобов’язаних та резервістів, надіслані органом реєстрації через єдину інформаційну систему МВС до Реєстру, є підставою для взяття особи на військовий облік або зняття з військового обліку відповідним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.
  3. до реєстру територіальної громади попереднього місця проживання - повідомлення про зняття з реєстрації місця проживання особи у разі реєстрації з одночасним зняттям з попереднього місця проживання;
  4. до відомчої інформаційної системи ДМС для подальшої передачі до Єдиного державного демографічного реєстру - інформацію про реєстрацію/зняття з реєстрації .

Пошук юридичних послуг з операцій з нерухомістю
Послуга
Кількість пропозицій
Середня ціна, грн

12

кількість пропозицій

середня ціна, грн

9

кількість пропозицій

середня ціна, грн

7

кількість пропозицій

середня ціна, грн

6

кількість пропозицій

середня ціна, грн

5

кількість пропозицій

середня ціна, грн

4

кількість пропозицій

середня ціна, грн

3

кількість пропозицій

середня ціна, грн

3

кількість пропозицій

середня ціна, грн

2

кількість пропозицій

середня ціна, грн

2

кількість пропозицій

середня ціна, грн

1

кількість пропозицій

середня ціна, грн

1

кількість пропозицій

середня ціна, грн

1

кількість пропозицій

середня ціна, грн

Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. у місяць

Онлайн бухгалтерія

для ФОП і малого бізнесу

перші 30 днів безкоштовно!

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путівники

Купівля та продаж нерухомості в Україні від А до Я

Порядок оформлення та державної реєстрації права власності на нерухомість: квартиру, приватний будинок, земельну ділянку. Зразок попереднього договору купівлі продажу квартири.

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах