Переведення учнів до наступного класу здійснюватиметься за новими правилами 04.07.2019

Українських школярів залишатимуть на другий рік навчання тільки з дозволу батьків. Набрав чинності новий Порядок переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу. // 04.07.2019

Переведення учнів до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового оцінювання згідно з рішенням педагогічної ради.

Учні першого або другого класу можуть бути не переведені до наступного класу та залишені для повторного навчання у тому самому класі на підставі письмового звернення до закладу загальної середньої освіти одного з їх батьків, але не більше одного разу упродовж здобуття учнем (вихованцем) початкової освіти.

Під час переведення до наступного класу або вибуття із закладу освіти учням, яких було зараховано до першого класу у 2018 році та наступних роках, видається свідоцтво досягнень.

Учні 3-8 класів, які за результатами річного оцінювання одного з предметів (українська мова, математика, алгебра, геометрія) отримали 1, 2, 3 бали, згідно з рішенням педагогічної ради відповідного закладу загальної середньої освіти та одного із батьків або інших законних представників можуть бути:

  1. переведені до наступного класу для продовження здобуття загальної середньої освіти за індивідуальним навчальним планом;
  2. залишені для повторного здобуття загальної середньої освіти у тому самому класі цього закладу загальної середньої освіти.

Учні дев'ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти, можуть бути переведені:

  1. до десятого класу без поглибленого вивчення окремих предметів за власною заявою (у разі досягнення повноліття) чи заявою одного з батьків;
  2. до десятого класу з поглибленим вивченням окремих предметів за результатами конкурсу (за умови його проведення).

Учні, які за результатами конкурсу не переводяться до десятого класу з поглибленим вивченням окремих предметів, за власною заявою (у разі досягнення повноліття) чи заявою одного з батьків, переводяться до десятого класу без поглибленого вивчення окремих предметів або випускаються із школи  відповідно до наказу його керівника і можуть продовжити здобувати освіту в інших закладах.

Учні дев'ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти (незалежно від форми здобуття) та переводяться до наступного класу чи випускаються із закладу загальної середньої освіти, отримують свідоцтво про базову середню освіту.

Учні четвертих і дев'ятих класів, які не мають результатів річного оцінювання з будь-яких предметів та/або державної підсумкової атестації, повинні пройти річне оцінювання.

Учні, які не мають результатів річного оцінювання та/або державної підсумкової атестації у зв'язку із невідвідуванням школи більше шести останніх місяців навчального року поспіль та за умови відсутності будь-яких відомостей щодо місця проживання чи місця перебування їх або їхніх батьків, визнаються такими, що вибули із закладу загальної середньої освіти.

Такі учні до наступного класу не переводяться згідно  рішенням педагогічної ради.


Пошук юридичних послуг в сімейному праві
Послуга
Кількість пропозицій
Середня ціна, грн

19

кількість пропозицій

428,95

середня ціна, грн

9

кількість пропозицій

2 544,44

середня ціна, грн

8

кількість пропозицій

4 600,00

середня ціна, грн

8

кількість пропозицій

712,50

середня ціна, грн

7

кількість пропозицій

3 428,57

середня ціна, грн

7

кількість пропозицій

7 500,00

середня ціна, грн

6

кількість пропозицій

2 200,00

середня ціна, грн

4

кількість пропозицій

1 200,00

середня ціна, грн

2

кількість пропозицій

5 500,00

середня ціна, грн

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com