Фонди соціального страхування України

Довідкова та контактна інформація про Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, від нещасних випадків на виробництві в Україні: офіційний сайт, адреси, номери телефонів і гарячих ліній, графік роботи

Пошук фондів по містах

Показати більше…

Показати менше…

Пошук фондів за назвою

А До початку

Б До початку

И До початку

К До початку

Н До початку

П До початку

С До початку

Ю До початку

Кредити на карту онлайн - найкращі сервіси

Головною метою створення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в Україні є захист працюючих, забезпечення виплат по соціальному страхуванню відповідно до чинного законодавства. Тому при виникненні питань, пов'язаних із соціальним страхуванням від нещасних випадків на виробництві, від втрати працездатності і т.д., ви можете звернутися за консультацією до Фонду соціального страхування України. У кожному місті та області працює управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Для пошуку контактів фонду у вашій місцевості виберіть місто (для цього можна скористатися спеціальним фільтром або алфавітним покажчиком). На сторінці міста ви побачите все відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві у Львівській, Харківській, Дніпровській, Одеській та інших областях (в залежності від обраного міста). Довідкова інформація про організації представлена ​​в такому вигляді: офіційний сайт, адреса, номер телефону, гаряча лінія, електронна пошта, режим роботи. Більше того, на сторінці фонду можна почитати відгуки про нього.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Hotline Finance

Зелена карта для виїзду за кордон

Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні

Без візитів до страхових агентів

Готова страховка з доставкою на email

Безпечне оформлення і оплата онлайн

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах