Поліція України

Довідкова інформація про нову патрульну, нац. поліцію, кіберполіцію, муніципальну поліцію, а також про українську поліцію охорони і особливого призначення, фінансову поліцію: номери телефонів і гарячих ліній, адреси офісів, офіційні сайти, відгуки

Пошук поліції по містах

Показати більше…

Показати менше…

Пошук поліції за назвами

Б До початку

В До початку

Г До початку

Д До початку

К До початку

Л До початку

М До початку

Н До початку

О До початку

П До початку

С До початку

Т До початку

Відео про національну поліцію України

До уваги відвідувачів сайту пропонується довідник поліції України. В цьому розділі сайту ми зібрали контакти нової патрульної (стара назва – дорожня поліція), нац. поліції, муніципальної, поліції охорони, департаменту кіберполіції, карного розшуку, військової та фінансової поліції. Назви всіх відділень, відділів, департаментів і служб управління української поліції відсортовані в алфавітному порядку. Крім того, на сайті доступний пошук поліції по містах. Список міст знаходиться вгорі сторінки, клікнувши на кнопку «Показати більше», ви побачите всі міста.

Довідкова та контактна інформація про поліцію представлена у такому вигляді: адреса, номери телефонів і гарячої лінії, електронна пошта, офіційний сайт, опис компанії та відгуки про неї. Ви також можете залишити свій відгук про роботу певного поліцейського відділення. На сторінці організації рекомендуємо подивитися відео про національну поліцію, повноваження і права громадян. Сподіваємося, наш довідник допоможе швидко знайти контакти Ukraine police.

Не забувайте, зателефонувати в поліцію з мобільного або стаціонарного телефону можна за номером 102. Пошук на карті дозволяє знайти найближче районне відділення або відділ поліції області.

Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com