Прокуратури України

Довідкова інформація про прокуратури України: список, номери телефонів і гарячих ліній, адреси офісів, офіційні сайти, відгуки

Пошук прокуратур по містах

Пошук прокуратур за назвами

П До початку

Відео про кримінальну відповідальність в Україні

Простоправо ТВ розповідає про те, що таке злочин, які види злочинів передбачені Кримінальним кодексом України. Крім того, головний редактор каналу пояснює, що є кримінальною відповідальністю неповнолітніх.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube, щоб не пропустити нове корисне відео про права громадян та бізнесу в Україні.


У цьому розділі представлений довідник прокуратур України. Для пошуку контактної і довідкової інформації, виберіть місто. Після цього ви побачите перелік головних, військових прокуратур міста та області, які надають свої послуги населенню і бізнесу. Для кожної організації вказано повну назву, адресу та номер телефону. На сторінці певної прокуратури можна подивитися додаткову інформацію - факс, офіційний сайт, гарячу лінію.

Для того щоб відвідувачі сайту могли легко і швидко знайти точне розташування міської та обласної прокуратури, на сайті prostopravo.com.ua ви можете шукати на карті. На сторінці будь-якого міста є можливість знайти найближчу прокуратуру. Тому користуйтеся нашим довідником для пошуку контактів українських прокуратур міст і областей!

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах