Центри зайнятості України

Довідкова та контактна інформація про обласні, міські, районні центри зайнятості населення: офіційний сайт, адреси, номери телефонів і гарячих ліній, графік роботи державної служби зайнятості України

Пошук центрів зайнятості по містах

Показати більше…

Показати менше…

Пошук центрів зайнятості за назвами

Б До початку

В До початку

Г До початку

Д До початку

З До початку

К До початку

Л До початку

М До початку

Н До початку

О До початку

П До початку

Р До початку

С До початку

Т До початку

Ч До початку

Що таке центр зайнятості і де він знаходиться?

Якщо ви шукаєте роботу і вас цікавлять вакансії, скористайтеся послугами державної служби зайнятості та регіональних центрів. Дуже часто цю державну організацію називають бюро з працевлаштування, фонд зайнятості, центр працевлаштування, біржа праці. Тим не менше, це державна організація, яка пропонує актуальні вакансії для працевлаштування населення, здійснює виплату допомоги безробітним.

До уваги відвідувачів сайту пропонується довідник відділів і філій центру зайнятості населення в містах України. У цьому розділі сайту ми зібрали актуальні контакти і режими роботи центрів зайнятості областей, міст, районів. Для зручності пошуку ви можете скористатися фільтром вибору міст. Довідкова та контактна інформація центрів зайнятості регулярно оновлюється. За допомогою карти ви знайдете найближчу філію біржі зайнятості в вашому місті, дізнаєтеся, який графік роботи організації і т.д.


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах