Всі публікації сайту - список 2

Список всіх новин та публікацій сайту - список 2

15.03.2019

Правове регулювання договорів міни

Prosto елементарним здається на перший погляд все, що пов'язано з цим видом договірних відносин. Тим не менш, деякі питання варто прояснити. Окремо зупинимося на правовому регулювання товарообмінних операції у зовнішньоекономічній діяльності, в якій цей вид зобов'язань застосовується найчастіше.

15.03.2019

Особливості покупки і продажу корпоративних прав

З питанням продажу або покупки бізнесу рано чи пізно зустрічається практично кожен господарюючий суб'єкт. Саме особливості здійснення та оформлення цієї операції і вирішив з'ясувати prostopravo.com.ua.

15.03.2019

Агентські договори в Україні

Комерційне посередництво або агентська діяльність є одним з популярних видів господарської діяльності. Діяльність агента полягає в наданні іншим суб'єктам господарювання послуг представництва від їх імені, в їх інтересах, за їх рахунок і під їх контролем. Виникають ці відносини на підставі договору. З особливостями агентських договорів розбирався Prostopravo.com.ua. Дізнайтеся, як скласти агентський договір на надання послуг.

15.03.2019

Ділове листування по e-mail: як уникнути проблем

Дізнайтеся, що таке електронне листування і як правильно вести ділову переписку. Все більшого поширення набуває ведення ділової переписки по електронній пошті. Зручно, швидко, сучасно. Пересилаються тексти договорів, акти прийому-передачі, замовлення, різноманітні підтвердження, рахунки-фактури і т.д. Втім, останнім часом в цій сфері збільшилася кількість правових проблем. Предметом даної публікації не є податкова звітність та податкові накладні.

15.03.2019

Договори про надання послуг: поняття, предмет, істотні умови

Цей вид договорів об'єднує цілу групу договірних відносин: медичні, туристичні, телекомунікаційні, комунальні, транспортні, юридичні послуги - далеко не повний їх перелік. Що об'єднує цю групу договорів платного надання послуг, в чому їх особливості, як скласти договір на надання послуг дізнавався Prostopravo.com.ua.

15.03.2019

Договори про розпорядження правами інтелектуальної власності

Сьогодні Prostopravo.com.ua розповість про те, як правильно оформити договірні відносини щодо розпорядження правами інтелектуальної власності (ІВ) (в тому числі ліцензійний договір на використання винаходу, на товарний знак і інші види). Використання різних об'єктів інтелектуальної власності в підприємницькій діяльності набуває все більш масового характеру. У той же час, багато підприємців не знають як грамотно оформити передачу таких прав, помилково вважаючи, що як і об'єкти права власності вони можуть передавати на підставі договорів купівлі-продажу, найму і т. п.

15.03.2019

Правове регулювання комісійних договорів

Одним з найпоширеніших договорів в торговому обороті є договір комісії. Сьогодні зупинимося на основних законодавчих вимогах до таких видів договорів. Prostopravo.com.ua з'ясовував, що собою являє і на яких умовах може укладатися договір комісії на реалізацію товару та іншої продукції, в чому його відмінність від суміжних договорів, які характерні особливості, суттєві умови і обов'язки комісіонера.

15.03.2019

Закон про електронну комерцію

3 вересня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про електронну комерцію». Закон визначає організаційно-правові основи діяльності в сфері електронної комерції в Україні, встановлює порядок здійснення електронних правочинів із застосуванням інформаційно-телекомунікаційних систем і визначає права і обов'язки учасників відносин у сфері електронної комерції.

04.03.2019

Фондовий ринок України і ринок цінних паперів

Prostopravo розповідає, що таке фондовий ринок України, які існують види цінних паперів і як здійснюється емісія акцій, облігацій, векселів, інвестиційних сертифікатів.

04.03.2019

Порядок ліцензування господарської діяльності. Видача ліцензій в Україні

Ліцензування видів підприємницької діяльності в Україні: ліцензування медичної практики і медичних послуг, освітньої діяльності. Ліцензійні умови та порядок отримання ліцензії відповідно до закону.

04.03.2019

Правове регулювання діяльності акціонерних товариств

Порядок створення, діяльності, припинення, виділення акціонерних товариств, їх правовий статус, права та обов'язки акціонерів врегульовані Законом України «Про акціонерні товариства»

04.03.2019

Статутний капітал підприємства та його формування

Статутний фонд підприємства в Україні: що це таке, формування, внески засновників та мінімальний розмір статутного капіталу ТОВ, акціонерного товариства

04.03.2019

Відкриваємо заклад громадського харчування: ресторан, кафе, бар

Prostopravo розповідає про те, як правильно відкрити новий ресторан або кафе, бар «з нуля». Які етапи необхідно пройти, з чого почати, які документи і дозволи потрібні, в які інстанції слід звертатися. Крім того, в статті ви дізнаєтеся, як отримати ліцензію на продаж алкоголю і тютюнових виробів.

04.03.2019

Встановлюємо МАФ

Як відомо, в Києві введено мораторій на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, так званих МАФів. Однак, ті тимчасові споруди, які були встановлені до введення мораторію, повинні бути встановлені відповідно до вимог законодавства та рішень Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації (КМДА).

04.03.2019

Порядок включення до Реєстру неприбуткових організацій

Про порядок включення організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій розповість ProstopravoСоветы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах