Всі публікації сайту - список 3

Список всіх новин та публікацій сайту - список 3

11.12.2018

Нові обмеження при розрахунках готівкою в Україні

5 січня 2018 року набула чинності Постанова Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», якою скасовано всі Постанови щодо обмежень при розрахунках готівкою в національній валюті, що діяли раніше

09.12.2018

Умови виходу на пільгову пенсію

З 1 квітня 2015 року змінилися умови виходу на пільгову пенсію в Україні. Хто і за яких обставин зможе оформити пенсію на пільгових умовах дізнавався prostopravo.

09.12.2018

Державна соціальна допомога дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства: розміри, умови і порядок виплати

Prostopravo.com.ua з'ясовував який розмір, порядок і умови виплати допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. Так сталося, що люди з обмеженими можливостями є найменш соціально захищеною категорією в нашій країні. Сьогодні поговоримо про тих, хто потребує державної підтримки найбільше - про дітей-інвалідів.

09.12.2018

Пенсії військовим в Україні. Пенсія військовослужбовців і учасників бойових дій

Prostopravo.com.ua розповідає про пенсійну реформу для військовослужбовців та учасників бойових дій: якою буде пенсія військових в цьому році, коли перерахують і підвищать змішані пенсії військовим пенсіонерам, як розрахувати пенсію військовослужбовця, які права і пільги є у військовослужбовців в Україні.

09.12.2018

Пенсії у зв'язку з втратою годувальника

Хто і в якому розмірі має право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, як нараховується і до скількох років вона виплачується з'ясовував Prostopravo.com.ua.

09.12.2018

Як оформити пенсію переселенцям із зони АТО?

Як оформити і відновити виплату пенсій переселенцям, як вона нараховується дізнавався Prostopravo.com.ua.

09.12.2018

Недержавне пенсійне страхування

Недержавне пенсійне страхування та НПФ: добровільне накопичувальне страхування пенсій в Україні

09.12.2018

Новий механізм нарахування пенсій чорнобильцям

Порядок призначення пенсій постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи затверджено Постановою Кабінету Міністрів №1210 від 23.11.2011 року. Prostopravo.com.ua розповість про розрахунок, оформлення, розміри пенсії ліквідаторам ЧАЕС.

09.12.2018

Пенсія по інвалідності: умови, розміри, терміни

Prostopravo.com.ua розповідає про нарахування та оформленні пенсії по інвалідності. Ми розповімо про розмір, особливості призначення і виходу на пенсію інвалідам 1, 2 і 3 груп. Ви дізнаєтеся, як правильно оформити інвалідність в Україні, які документи для цього потрібні.

09.12.2018

Пенсійна реформа

Пенсійна реформа в Україні: зміни для жінок і чоловіків, шахтарів, інвалідів

09.12.2018

Пенсійний стаж

Страховий, пенсійний і трудовий стаж в Україні: що входить, як розраховується коефіцієнт стажу для пенсії для жінок і чоловіків

09.12.2018

Що таке індексація пенсій, і яким чином її повинні проводити?

Prostopravo розповість, що таке індексація пенсії і в якому порядку вона проводиться для працюючих і непрацюючих пенсіонерів, а також, про те, як впливає на розмір пенсії збільшення прожиткового мінімуму. Дізнайтеся більше про підвищення пенсії шляхом індексації.

09.12.2018

Тимчасова допомога пенсіонерам, які не мають необхідного стажу для виплати пенсії

Prostopravo розповість: хто має право на виплату тимчасової допомоги, в якому розмірі вона виплачується, куди і з якими документами слід звертатися для виплати допомоги особам, які досягли пенсійного віку, але не мають необхідного стажу для призначення соціальної пенсії.

09.12.2018

Перерахунок пенсії в Україні

Prostopravo розповідає яким чином проводиться перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, як перераховується пенсія у зв'язку зі змінами прожиткового мінімуму і індексацією.

05.12.2018

Види і порядок видачі довіреностей в Україні

Будь-який суб'єкт цивільних правовідносин, як фізична, так і юридична особа, наділена комплексом прав і обов'язків. Однак на практиці він не завжди здатний реалізувати свої права або виконати обов'язки особисто. В такому випадку на допомогу приходить інститут представництва і такий документ як довіреність. Укладення угоди, представництво інтересів в суді, отримання ТМЦ, товарів, вантажів, пошти, заробітної плати, пенсії, документів - ось далеко не повний список дій, які можуть бути здійснені повіреним. З тим, що собою являє довіреність, які види довіреностей існують і як вони повинні бути оформлені (див. зразок довіреності) розбирався Prostopravo.com.ua.Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах