Всі публікації сайту - список 4

Список всіх новин та публікацій сайту - список 4

05.12.2018

Амністія в Україні. Хто може бути звільнений від відбування покарання?

Prostopravo розповість, що таке амністія, в якому порядку вона застосовується, до яких категорій засуджених амністія не може бути застосована.

04.12.2018

Як правильно скласти, оформити і оскаржити заповіт?

Prostopravo.com.ua з'ясовував, як і де правильно скласти і оформити заповіт на квартиру, будинок; які документи потрібно для цього надати; як дізнатися, чи є заповіт і чи можна його оскаржити.

04.12.2018

Банкрутство фіз особи

Банкрутство фізичної особи. Особливості провадження у новому Кодексі процедур банкрутства.

04.12.2018

Адміністративні порушення

Система адміністративного права України. Види адміністративних порушень, відповідальності. Адміністративний процес.

04.12.2018

Захист майна та самооборона

Самооборона і захист майна в Україні: засоби самозахисту та можливість використання зброї (пневматичного пістолета) для захисту житла. Перевищення меж необхідної оборони.

03.12.2018

Спадковий договір в Україні

Небагато українців знають, що крім успадкування за заповітом або за законом, майно може перейти до іншої особи після смерті власника на підставі договору, який називається спадковим. Що вдає із себе договір спадщини, між ким і в якій формі він полягає вивчав Prostopravo.com.ua.

17.11.2018

Розмитнення авто в Україні. Як купити, продати і їздити на нерозмитнених авто

Prostopravo.com.ua розповідає про правила розмитнення авто в Україні. Ви дізнаєтеся, скільки коштує розмитнення автомобіля, який розмір акцизу на авто, як продати, купити і їздити на нерозмитненій машині згідно з новим законом.

17.11.2018

Штрафи та перевірки ДАІ

Нові розміри штрафів ДАІ за порушення правил дорожнього руху і система штрафних балів в Україні. Правила, терміни оплати, особливості перевірки штрафів по базі.

16.11.2018

Новий порядок оформлення посвідчення водія

Що змінилося в порядку оформлення, відновлення і заміни водійського посвідчення міжнародного зразка, який термін дії і які категорії водійських прав існують в Україні, дізнавався prostopravo.com.ua

15.11.2018

Медична реформа: хто і за що буде платити?

19.10.2017 р. був прийнятий Закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та дано початок реформування медицини в Україні. Детальніше про медичну реформу, вибір сімейного лікаря в Києві і інших містах України, правила підписання декларації про вибір лікаря пацієнтом - розповість Prostopravo.

14.11.2018

Суд присяжних у новому КПК

Хто може бути присяжним, хто і як їх буде обирати, і яким чином вони будуть брати участь в кримінальному судовому процесі дізнавався Prostopravo.com.ua.

14.11.2018

Субсидія в Україні: як оформити, розрахувати, кому призначена

З 1 травня розраховується субсидія на неопалювальний сезон. Деяким українцям доведеться звернутися за її переоформленням, іншим же субсидія буде нарахована автоматично. Що змінилося в процедурі оформлення субсидії в 2019 році, і як тепер її оформити, що таке монетизація субсидії? - розповість Prostopravo

13.11.2018

Комунальні послуги від А до Я

Правові аспекти та правила надання комунальних послуг, пільг, пені та заборгованості згідно з новим законом про житлово-комунальні послуги в Україні.

11.11.2018

Спілкування з правоохоронними органами

Правоохоронна діяльність в Україні: порядок і правила спілкування з правоохоронними органами. Порядок затримання і права затриманих, правила застосування спецзасобів працівниками міліції.

24.10.2018

Банківська таємниця: поняття, зміст, порядок розкриття, відповідальність

Дуже часто наші читачі запитують, яка інформація про клієнта, яка стала відомою банку, охоплюється поняттям банківської таємниці, чи мають право банки передавати таку інформацію третім особам, в яких випадках банківська таємниця може бути розкрита і яку відповідальність повинен понести банк або посадова особа, винні в несанкціонованому розкритті банківської таємниці. На ці та інші питання постарався відповісти Prostopravo.com.uaСоветы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах