Всі публікації сайту - список 5

Список всіх новин та публікацій сайту - список 5

18.10.2018

Судимість, її наслідки. Погашення і дострокове зняття судимості

Судимість є правовим наслідком винесення обвинувального вироку стосовно особи. Наявність судимості має значення при здійсненні нового злочину, а також тягне за собою певні обмеження прав. Згодом судимість погашається, або ж може бути знята достроково судом. Про те, де взяти і як терміново замовити довідку про несудимість онлайн, які наслідки, способи погашення і зняття судимості є в Україні розповість Prostopravo.

13.10.2018

Патронат над дітьми. Правова основа, права і обов'язки дітей і вихователів

Про те, хто може бути патронатним вихователем і як відбувається влаштування дитини в патронатну сім'ю розповість Prostopravo.

11.10.2018

Переселенців забезпечать соціальним житлом. Як отримати компенсацію за оренду житла і оплату житлово-комунальних послуг

13 жовтня 2018 року набрав чинності Закон Про внесення змін до Закону України Про житловий фонд соціального призначення , яким передбачено умови забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб. Як внутрішньо переміщеним особам стати на квартирний облік і отримати житло? - розповість Prostopravo.

29.09.2018

Порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Почесне звання Мати-героїня присвоюється Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку 5 і більше дітей (включаючи усиновлених). Однак на шляху до присвоєння заслуженого звання доведеться зіткнутися з безліччю бюрократичних процедур. Які документи потрібно зібрати кандидаткам на присвоєння почесного звання Мати-героїня, куди з ними звертатися і які можуть виникнути перешкоди? - розповість Prostopravo.

21.09.2018

Порядок визначення пов'язаних з банком осіб

19 вересня 2017 року набули чинності зміни до Положення про визначення пов'язаних з банком осіб, внесені Постановою від 15.09.2017 № 91.

13.09.2018

Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних

Ще в 2017 році був прийнятий Закон України Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних, яким передбачено створення єдиної електронної бази військовозобов'язаних (призовників). На формування реєстру було відведено два роки і на сьогоднішній день його наповнення ще не завершено. Про те, що таке Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних, і як він буде функціонувати, - розповість Prostopravo

13.09.2018

Стипендії в Україні. Види, умови отримання і розміри

Порядок призначення і виплати стипендій затверджений Постановою Кабінету Міністрів від 12.07.2004 р. №882.

07.09.2018

Безкоштовна земля в Україні: скільки, кому і як?

Ще не всі знають, що кожен громадянин України має право абсолютно безкоштовно отримати у власність ділянку землі. Як це зробити і на який розмір земельної ділянки можна розраховувати, дізнавався Prostopravo

06.08.2018

Національна поліція. Повноваження і права громадян

7 листопада 2015 року набрав чинності Закон України Про Національну поліцію. З основними положеннями нового закону, останніми новинами про патрульну поліцію знайомить своїх читачів Prostopravo.

17.07.2018

Пільги учасникам АТО. Як отримати статус учасника АТО

Отримання або присвоєння статусу учасника бойових дій - одна з проблем, з якою стикаються мобілізовані українці і добровольці. Prostopravo розповість, хто і як може отримати статус учасника бойових дій в зв'язку з проведенням антитерористичної операції, які пільги та знижки передбачені учасникам АТО.

13.07.2018

Кому і як виплачує відшкодування Фонд гарантування вкладів фізичних осіб?

Банківські вклади є одним з найпопулярніших способів вкладення коштів серед українців. Але трапляється і так, що банк, в якому відкрито рахунок стає неплатоспроможним. В такому випадку на допомогу вкладникам може прийти Фонд гарантування вкладів. Кому і як виплачується відшкодування з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб дізнавався Prostopravo.com.ua

03.07.2018

Реєстрація місця проживання (прописка) і виписка з квартири

Prostopravo розповість про те, що змінилося в процедурі реєстрації місця проживання (прописки) і виписки з квартири в Україні.

13.06.2018

Оформлення біометричного закордонного паспорта: документи, терміни, вартість послуги

Prostopravo розповідає, куди і з якими документами потрібно звертатися, щоб оформити біометричний паспорт для виїзду за кордон для дорослого і дитини. Дізнайтеся, як правильно і швидко зробити біометричний закордонний паспорт, що таке електронна онлайн черга на паспорт, як відстежити статус дитячого і перевірити стан дорослого закордонного паспорта, скільки коштує терміновий закордонний паспорт.

22.05.2018

Податок на репатріацію в Україні

Сьогодні Prostopravo.com.ua з'ясовував, що представляє собою податок на репатріацію доходів в Україні, а також хто і за якими ставками повинен його оплачувати.

22.05.2018

Особливості нормативного регулювання фрілансерської діяльності в Україні

Останнім часом все більше українців воліють переходити з категорії штатних найманих працівників в категорію фрілансерів. Для декого це можливість вільно розпоряджатися своїм часом, для інших - перший крок до створення свого бізнесу. Яким законодавством регулюється робота на умовах фрілансу в Україні, які її плюси і мінуси, а також особливості оподаткування розповість ProstopravoСоветы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах