про твої права

Як вибрати страхову компанію: поради юристів

Prostopravo.com.ua розповідає про вибір страхової компанії.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. На що звернути увагу, вибираючи страхову організацію?
  2. У яких випадках не варто користуватися послугами СК?
  3. Корисні статті про страхування в Україні

На що звернути увагу, вибираючи страхову організацію?

Ринок страхування продовжує розвиватися в нашій країні. Prostopravo вже писав про договір страхування, сьогодні ми вирішили зібрати в одній статті важливі юридичні поради, як правильно вибрати страхову компанію.

Один з факторів, який впливає на вибір страховика - це його цінова політика. На щастя, сьогодні не потрібно моніторити сайт кожної компанії, збирати інформацію про страхові тарифи. Порівняти ціни на страхові послуги можна на спеціалізованих сайтах. Для написання статті ми використовували аналітичні дослідження путівника в світі особистих фінансів bankchart.com.ua, який досліджує ринок банківських і страхових послуг більше 13 років. Тому пропонуємо ознайомитися з тарифами на популярні страхові поліси в Україні:

Перейшовши за вищевказаними посиланнями, можна вибрати найдешевший страховий тариф.

Крім порівняння вартості страхування радимо звернути увагу на надійність страхової компанії. За допомогою рейтингів міжнародних і вітчизняних агентств необхідно проаналізувати фінансові показники діяльності страховиків (розмір статутного фонду, обсяг страхових резервів, рівень виплат і т.д.). Зверніть також увагу на відкритість компанії - чи легко знайти інформацію про її діяльність, детально вивчіть сайт організації, почитайте відгуки в інтернеті (як компанія реагує на страхові випадки).

У яких випадках не варто користуватися послугами СК?

Ми зібрали кілька важливих фактів, які можуть свідчити про проблеми страховика. Тому не радимо користуватися послугами компанії в таких випадках:

  1. Якщо ви знайшли інформацію про те, що компанія часто не відшкодовувала збитків, або інші погані відгуки. Тоді варто більше часу приділити аналізу цієї компанії.
  2. Якщо ви не можете знайти дані про активи компанії, у вас виникають труднощі і проблеми при пошуку звітів, не поспішайте купувати поліс.
  3. Якщо в структурі страхування понад 60% становить автострахування, це говорить про вузьку спеціалізацію компанії і певні ризики.
  4. Якщо ціни на страхові продукти на 20-30% нижчі за середньоринкові. Це говорить про політику демпінгу і можливі проблеми у страховика. У рейтингах страхових продуктів можна ознайомитися з середніми цінами і проаналізувати всі тарифи.
  5. Якщо ви знайшли інформацію про плинність кадрів, постійну зміну директорів, не спишіть підписувати договір з компанією.

Корисні статті про страхування в Україні

Радимо почитати цікаві статті на тему страхування. Залежно від виду страхування ви дізнаєтеся важливу інформацію, яка допоможе вибрати страховий поліс:

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Корисні статті з даної тематики