про твої права

Як вигідно і безпечно переказати гроші: поради юристів

Prostopravo.com.ua розповідає, за допомогою яких способів можна перевести гроші від однієї особи до іншої, як мінімізувати витрати на переказ.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Як безпечно відправити гроші?
  2. Які документи потрібні для відправки та отримання переказу?
  3. Грошові перекази в Україну: популярні напрями
  4. Корисні статті про грошові перекази

Як безпечно відправити гроші?

Сьогодні існує безліч способів відправки коштів. У тому числі є ряд шахрайських схем, скориставшись якими можна втратити відправлені гроші. Саме тому Prostopravo.com.ua вирішив проаналізувати легальні і безпечні способи грошових переказів за допомогою рейтингу банківських послуг Prostobank.ua, який більше 13 років досліджує ринок переказів.

1. Перший найбільш поширений спосіб відправки грошей - системи грошових переказів:

Перейшовши за посиланнями і вказавши напрямок, суму переказу, можна дізнатися і порівняти вартість послуг. Вибираючи систему переказів, обов'язково уточніть, чи присутнє відділення системи в місті одержувача.

2. Другий спосіб - відправка грошей на поточний електронний або картковий рахунок одержувача з рахунку відправника або без відкриття поточного рахунку через касу банку (Р2Р-перекази, SWIFT)

3. На транзитний рахунок банку одержувача з зазначенням паспортних даних одержувача в підставі платежу (платіжне доручення)

4. Переказ коштів через Укрпошту та Нову пошту (для цього не потрібно відкривати рахунок в банку).

Кожен з вищевказаних способів має свої особливості і тарифи. Найпростіший спосіб - переказ грошей з картки на картку. Для цього потрібно знати реквізити банківської картки відправника і одержувача, комісія складає 1% + 5 грн.

Радимо також ознайомитися з тарифами на переказ грошей в залежності від напрямку:

Які документи потрібні для відправки та отримання переказу?

Перший і найважливіший документ при відправленні переказу - реквізити рахунку одержувача. Цей документ можна отримати, звернувшись в банк, в якому відкрито рахунок або ознайомившись зі своїм договором банківського рахунку. Від правильності введення реквізитів залежить швидкість надсилання та отримання грошей.

Для відправлення переказу резидентам України необхідно пред'явити оригінал паспорта, ідентифікаційного коду, нерезидентам - паспорт і документи, які підтверджують джерело походження готівкових коштів. Більше інформації про те, які бувають помилки при відправці грошей, що робити, якщо ви не отримали переклад, читайте в статті.

Грошові перекази в Україну: популярні напрями

Пропонуємо ознайомитися з путівниками про перекази грошей з Росії, Ізраїлю, Білорусі, Казахстану, Німеччини, Польщі, США в Україні. У цих статтях детально розписані всі способи і тарифи на відправку грошей в Україну:

Корисні статті про грошові перекази

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Hotline Finance

Зелена карта для виїзду за кордон

Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні

Без візитів до страхових агентів

Готова страховка з доставкою на email

Безпечне оформлення і оплата онлайн

Корисні статті з даної тематики