Як вибрати тарифний пакет для відкриття рахунку?
Простоправо вже не раз писав про процедуру реєстрації підприємства в Україні. Перейшовши за посиланням, можна почитати про реєстрацію в Єдиному державному реєстрі, про список документів, необхідних для державної реєстрації, а також для реєстрації в податковій інспекції та соціальних фондах.
Наступний важливий етап - відкриття поточного рахунку в банку. Тому ми вирішили зібрати важливі рекомендації про вибір РКО і банку для обслуговування.
Ми аналізували вартість пакетів РКО на сайті компанії «Простобанк Консалтинг» prostobiz.ua, який є путівником в світі бізнес фінансів і досліджує банківські послуги для юридичних осіб. Для того щоб правильно скористатися рейтингом РКО, необхідно вибрати тип бізнесу (юридична особа або ФОП). Всі пакети сортуються за вартістю щомісячної плати за РКО.
Станом на липень 2019 года 2 банки пропонують тарифні пакети без щомісячної плати за РКО, максимальна вартість даного тарифу становить 900 грн.
На які параметри варто звернути увагу?
- Вартість відкриття рахунку
- Щомісячна плата за обслуговування
- Плата за проведення платежу (на паперовому носії, через Клієнт-банк)
- Комісія за внесення готівки на рахунок
- Комісія за зняття грошей з поточного рахунку
Перед підписанням договору на розрахунково-касове обслуговування уважно підрахуйте свої транзакції, подумайте, чи є необхідність в підключенні Клієнт-банку. Більше порад про вибір РКО ви знайдете в статті.
Які документи потрібно надати банку для відкриття рахунку?
Відкриваючи поточний рахунок в банку, необхідно підготувати пакет документів:
- заяву про відкриття поточного рахунку. Зразок заяви надає банк;
- копії належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту / засновницького договору / установчого акта / положення);
- картку зі зразками підписів і відбитка печатки (радимо почитати: Використання печатки стане необов'язковим навіть при її наявності), засвідчену у нотаріуса.