про твої права

Як правильно взяти споживчий кредит: поради юриста

Prostopravo.com.ua зібрав корисні поради про вибір банку або мікрофінансової організації для кредитування споживчих потреб населення.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Вибір споживчого кредиту: на що звернути увагу
  2. Які документи потрібні для оформлення кредиту
  3. Як розрахувати вартість споживчого кредиту?
  4. Корисні статті про споживче кредитування

Вибір споживчого кредиту: на що звернути увагу

Сьогодні позичальники можуть вибирати серед банківських споживчих кредитів і онлайн кредитів від МФО. Чим же відрізняється банківське і небанківська кредитування? Головна відмінність кредитів банків від позик мікрофінансових організацій - швидкість оформлення. Онлайн кредити видаються на карту будь-якого банку або готівкою практично без відмови. Більш того, більшість фінансових організацій видають перші кредити без відсотків, отримати гроші можуть навіть позичальники з поганою кредитною історією і простроченням, а головне - позичальник має можливість отримати кредит онлайн цілодобово. Можна зробити висновок: МФО дуже лояльно ставляться до потенційних позичальників, з метою популяризації своїх послуг перші позики можуть видаватися під нульові процентні ставки. Серед недоліків кредитів на карту - мікропозики видаються на короткий термін (зазвичай до місяця), максимальна сума кредитування не перевищує 10 тис. гривень.

Перед оформленням мікрокредиту або банківського споживчого кредиту радимо порівняти кілька продуктів. Ми зібрали популярні кредитні пропозиції від Prostobank.ua, який досліджує і аналізує програми МФО і банків:

Для отримання великої суми грошей в кредит потрібно надати заставу. Банки також активно пропонують фізичним особам кредити під заставу нерухомості або авто. Тобто, для оформлення заставного кредиту можна звернутися в банк або мікрофінансову організацію. Список всіх МФО, які мають ліцензію НБУ на видачу мікропозик через інтернет, а також їх контактні дані можна знайти тут.

Тому перед вибором банку або МФО для отримання кредиту обов'язково проаналізуйте, який вид позики вам потрібен - на карту або готівкою, яка сума потрібна, на який термін хочете отримати гроші, чи можете ви надати заставу або довідку про доходи і т.д.

Які документи потрібні для оформлення кредиту

Основні документи, які вимагають банки і МФО:

  • Паспорт громадянина України
  • Довідку про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків

Якщо ви оформляєте позику через інтернет, вам потрібно відправити фото або скан копію цих документів. Деякі фінансові організації можуть вимагати довідку про доходи за останні 6 місяців.

Як розрахувати вартість споживчого кредиту?

Перед оформленням кредиту обов'язково розрахуйте його вартість. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, пов'язаних з нестачею коштів на погашення кредиту, перед підписанням кредитного договору ви повинні підрахувати щомісячний платіж по кредиту, розмір переплати. Розрахувати ефективну ставку по кредиту можна за допомогою кредитного калькулятора.

Корисні статті про споживче кредитування

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Hotline Finance

Зелена карта для виїзду за кордон

Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні

Без візитів до страхових агентів

Готова страховка з доставкою на email

Безпечне оформлення і оплата онлайн

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Корисні статті з даної тематики