Єдиний реєстр судових рішень України. Тест-драйв - 28.02.2014

Офіційний сайт Єдиного державного реєстру судових рішень України розміщений за адресою http://reyestr.court.gov.ua/ і головна сторінка реєстру виглядає наступним чином: // 28.02.2014

Як бачимо, пошук інформації в Єдиному державному реєстрі судових рішень можливий за одним або декількома параметрами.

Пошук по контексту зручний у тому випадку, якщо Ви хочете знайти судові рішення, пов'язані якоюсь певною тематикою. Скажімо, Вам необхідно вивчити судову практику, пов'язану зі справами про визнання недійсними договорів іпотеки. Вводимо в рядок «Пошук за контекстом» слова «Визнання договору іпотекі недійснім», після чого натискаємо кнопку «Пошук» в нижньому правому куті екрану.

Нижче з'явиться результат пошуку, який виглядатиме наступним чином:

Рішення можна відсортувати за датою прийняття.

Аналогічно, якщо Ви хочете навести довідки про ту чи іншу юридичну особу щодо наявності судових рішень, які стосуються її діяльності, то в рядку контекстного пошуку вводите назву юридичної особи і знову натискаєте кнопку пошуку.

Знайти рішення щодо фізичних осіб у реєстрі не є можливим, оскільки дані громадян до реєстру не вносяться.

Контекстний пошук можна поєднувати з пошуком за іншими критеріями. Таким чином, коло судових рішень буде звужено, що скоротить витрати часу на їх пошук і вивчення. Якщо необхідно вивчити судові рішення, що приймаються конкретним судом, або судами конкретного регіону країни, а також конкретним суддею, то тут нам знадобиться пошуковий блок «Суд та судді». Він розташовується в лівій верхній частині пошукового вікна

У випадаючих вікнах з'являється перелік адміністративно-територіальних одиниць України з можливістю вибору необхідного регіону:

Після вибору регіону з'являється можливість вибору конкретного суду:

Також в цьому пошуковому блоці є можливість обрати в якості критерію пошуку судову інстанцію (першу, апеляційну або касаційну)

Відомості про суддю (прізвище та ініціали) вводяться вручну, так само, як і код суду, якщо він відомий користувачу.

Пошуковий блок «Судове рішення» буде корисним для пошуку конкретного рішення або рішень, прийнятих у відомий користувачу часовий проміжок.

Цей блок містить такі критерії як «Реєстраційний номер рішення», період його прийняття і форма судового рішення. Під формою судового рішення реєстр розуміє

Встановити часовий проміжок пошуку доволі просто, достатньо обрати відповідні дати в календарі, який з'являється у пошуковій формі

Ну і нарешті, пошуковий блок, що знаходиться у вікні пошуку праворуч -  «Судова справа»

Ця частина пошукової системи дозволяє у випадаючому вікні обрати форму судочинства (адміністративне, господарське, кримінальне, цивільне або справи про адміністративні правопорушення)

Нижче можна обрати категорію справ, використовуючи выпадаючі вікна, як продемонстровано на нашому прикладі

При цьому в цивільних справах можна добитися достатньо глибокої деталізації категорії справ

Останнє, що дозволяє обрати в якості критерію пошуку форма – це статус сторін процесу

Таким чином, пошукова система Єдиного реєстру судових рішень дозволяє знаходити як конкретні судові рішення, так і здійснювати пошук судових рішень певної тематики, що дає можливість вивчати  судову практику за тими або іншими категоріями справ.


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах