про твої права

Комунальні тарифи: путівник від юристів

Prostopravo.com.ua зібрав корисну інформацію про вибір пакету РКО для бізнесу.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Де знайти актуальні комунальні тарифи?
  2. Де можна знайти контакти постачальників комунальних послуг?
  3. Чи можна заощадити на комунальних послугах?
  4. Індикатори розвитку економіки
  5. Як оплатити комунальні послуги через інтернет, ЕРІП в Білорусі

Де знайти актуальні комунальні тарифи?

Комунальні тарифи - актуальне питання для багатьох наших читачів. Ми вже писали про Закон України «Про житлово-комунальні послуги» та детально розповіли, від чого залежать тарифи, які права мають споживачі послуг, хто має пільги на комунальні послуги і що робити із заборгованістю.

Сьогодні Простоправо вирішив зібрати найважливішу інформацію про комунальні послуги, за допомогою якої кожен відвідувач зможе швидко дізнатися актуальну ціну на послуги ЖКГ, заощадити особистий бюджет і т.д. Діючі ціни на комунальні послуги представлені тут:

Оскільки ціни на воду, газ, світло та опалення постійно змінюються і у нас немає можливості повідомляти наших читачів про нові тарифи, пропонуємо перераховані вище комунальні тарифи. Аналітики компанії «Простобанк Консалтинг» регулярно оновлюють дані, крім того, ви можете підписатися на повідомлення про зміну тарифів.

Крім того, ви можете стежити за цінами на комунальні послуги на сторінках міст (не забувайте, ціни на більшість комунальних послуг відрізняються по містах):

Де можна знайти контакти постачальників комунальних послуг?

Багато споживачів комунальних послуг користуються електронними кабінетами для врегулювання питань подачі показників і т.д. Але бувають ситуації, коли потрібно зателефонувати оператору або відвідати офіс компанії-постачальника. Тому ми зібрали посилання на контакти таких компаній: водоканали, облгази, обленерго. На цих сторінках ви знайдете офіційні сайти, адреси та номери телефонів постачальників комунальних послуг по містах.

Чи можна заощадити на комунальних послугах?

Динаміка цін на комунальні послуги змушує кожного задуматися про економію. Оскільки змінити вартість електрики, води, газу або опалення ми не можемо, нам залишається впливати на показник споживання. Ми знайшли корисні статті про економію і ділимося з нашими читачами:

Крім того, ви можете заощадити на платіжках за комунальні послуги. Тому обов'язково почитайте: Як і де дешевше оплатити комунальні послуги через інтернет?

Для того щоб уникнути заборгованості та штрафних санкцій, радимо вчасно подавати показники та оплачувати комунальні послуги. Більше інформації про передачу показників читайте в статтях:

У цих статтях докладно описано, як і коли потрібно передавати показники лічильників.

Індикатори розвитку економіки

Крім того, Prostopravo дізнався, де можна стежити за важливими індикаторами розвитку нашої економіки. Ці індикатори впливають на формування вартості фінансових послуг, що прямо або побічно впливає на сімейний бюджет наших читачів. Тому радимо ознайомитися з такими індикаторами:

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Hotline Finance

Зелена карта для виїзду за кордон

Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні

Без візитів до страхових агентів

Готова страховка з доставкою на email

Безпечне оформлення і оплата онлайн

Корисні статті з даної тематики