про твої права

Найважливіше про мобільний зв'язок: путівник від юристів

Prostopravo.com.ua зібрав корисну інформацію про мобільний зв'язок в Україні.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Тарифи мобільних операторів: як і де можна порівняти
  2. Чи можна заощадити на мобільному зв'язку?
  3. Телефонні коди великих міст

Тарифи мобільних операторів: як і де можна порівняти

Майже кожен громадянин України є активним користувачем мобільного зв'язку. Простоправо зібрав короткий путівник, який допоможе нашим читачам вибрати найдешевший і зручний тариф мобільного зв'язку. Крім того, ми розповімо, як можна економити на дзвінках.

Станом на 2019 рік найбільш популярними мобільними операторами в Україні є: Київстар, Vodafone (МТС), lifecell. Кожен з операторів пропонує фізичним і юридичним особам різні пакети по передоплаті і контракту. Абонентська плата залежить від багатьох показників - кількості дзвінків по Україні і за кордон, кількості смс повідомлень, мобільного інтернету (безлімітний або певна кількість МБ).

Станом на липень 2019 року мінімальна вартість пакету Київстар становить 75 грн. за 28 днів (тип підключення - передоплата), максимальна - 1000 грн. за 30 днів (тип підключення - контракт). Довідкову і контактну інформацію про оператора Київстар можна знайти тут. Перейшовши за посиланням, ви знайдете відповіді на популярні питання - як зателефонувати живому оператору, як дізнатися чи поміняти свій тариф, як поповнити рахунок Київстар і т.д.

Оператор Водафон пропонує своїм клієнтам 16 тарифних пакетів з мінімальною вартістю пакета по передоплаті в розмірі 70 грн. за 28 днів, максимальна вартість пакета - 1500 грн. (тип підключення - контракт). Довідкову і контактну інформацію про оператора МТС читайте за посиланням. У цьому розділі також зібрані відповіді на популярні питання: як відновити номер Водафон, як взяти гроші в борг, як приховати номер і т.д.

Мобільний оператор lifecell пропонує 25 пакетів. Мінімальна ціна тарифного пакета становить 40 грн. за 28 днів (тип підключення - передоплата), максимальна - 379 грн. (передоплата). Відгуки про лайфселл, контакти, довідкові відповіді на питання зібрані на сторінці Простобанку.

Крім вартості тарифних пакетів радимо звернути увагу на якість покриття операторів.

Актуальні тарифи мобільних операторів України:

Чи можна заощадити на мобільному зв'язку?

Економити можна не тільки на дзвінках, але і на відправці смс і ммс повідомлень, на мобільному інтернеті. Для того щоб мінімізувати свої витрати на послуги мобільних операторів необхідно, в першу чергу, правильно підібрати тарифний пакет. Тому радимо уважно вивчити і порівняти тарифи операторів на Bankchart.com.ua. Перед вибором пакета послуг визначте, куди найчастіше ви плануєте дзвонити - на стаціонарні телефони, на номери інших операторів або за кордон, чи плануєте ви користуватися послугою відправлення смс-повідомлень, чи потрібен вам мобільний інтернет.

Детальний опис секретів економії на мобільному зв'язку читайте в статті експертів:

Телефонні коди великих міст

Якщо вам потрібно зателефонувати на стаціонарний телефон, ви повинні знати телефонні коди міст. Ми зібрали коди великих міст:

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Hotline Finance

Зелена карта для виїзду за кордон

Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні

Без візитів до страхових агентів

Готова страховка з доставкою на email

Безпечне оформлення і оплата онлайн

Корисні статті з даної тематики