про твої права

Як повернути вкрадений телефон

Prostopravo.com.ua розповідає, що робити, якщо вкрали телефон, як знайти вкрадений або загублений телефон самостійно і за допомогою поліції. Головне правило - ваш телефон завжди повинен бути готовим до крадіжки або втрати.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Як налаштувати телефон до втрати або крадіжки
 2. Як знайти вкрадений або загублений телефон?
 3. Пошук телефону по IMEI
 4. Контакти мобільних операторів
 5. Актуальні тарифи мобільних операторів України

Для багатьох людей крадіжка телефону є більш болючою, ніж крадіжка гаманця. Адже сучасний телефон - це не тільки засіб для дзвінків, але і сховище фотографій, відео, різних додатків, доступ до соціальних мереж і інтернету. Тому смартфон - це особистий помічник для кожного з нас, і важко уявити собі сучасне життя без нього. Звичайно, можна купити новий телефон, але розлучатися зі своїм гаджетом не хочеться нікому. Адже - це не тільки додаткові витрати на новий смартфон, але і особиста інформація та файли.

Як налаштувати телефон до втрати або крадіжки

Сучасні технології дозволяють підготуватися до можливої ​​крадіжки або втрати мобільного телефону. Тому, в першу чергу, ми розповімо, що потрібно зробити, якщо ви є власником смартфона. Адже потрібно завжди діяти на випередження.

Отже, покрокова настройка на випадок втрати пристрою Android

 • Перевіряємо працездатність функції «Знайти пристрій» (вхід на телефоні в акаунт Google означає, що функція «Знайти пристрій» включена за замовчуванням). Якщо функція відключена, необхідно її включити: заходимо в настройках телефону Безпека -Знайти пристрій. Якщо розділу "Безпека" немає, натисніть Захист і місце розташування або Google - Безпека.
 • Для того щоб використовувати функцію «Знайти пристрій», необхідно:
  • увімкнути телефон
  • він повинен бути пов'язаний з аккаунтом Гугл
  • телефон підключений до інтернету
  • пристрій доступний в Play Маркеті
  • включені функції «Місцезнаходження» та «Знайти пристрій»

Після виконання перерахованих вище дій ви зможете знайти свій телефон за допомогою іншого пристрою Андроїд, встановивши додаток Find my Device.

Як знайти вкрадений або загублений телефон?

Якщо у вас вкрали телефон на Android, але ваш телефон був готуй до цього (ви включили перераховані вище опції), ви можете легко знайти його. Для цього необхідно:

 • Зайти на сторінку com/find і увійти в обліковий запис Google;
 • На втрачений пристрій прийде повідомлення;
 • На карті з'явиться інформація про те, де знаходиться телефон;
 • Після цього у вас буде можливість - зателефонувати на телефон (він буде голосно дзвонити протягом 5 хвилин навіть, якщо відключений звук); заблокувати екран і додати номер телефону або інше повідомлення для зв'язку з вами; видалити дані з телефону без можливості відновлення.

Багато з нас переживають за особисті дані. Після втрати телефону хтось може отримати доступ до конфіденційної інформації, тому перераховані вище дії з дистанційного видалення даних з телефону - це хороша можливість убезпечити себе.

Пошук телефону по IMEI

Ще один спосіб пошуку вкраденого телефону (а в разі не налаштованої на смартфоні функції «Знайти пристрій» - це єдиний спосіб) - пошук за допомогою IMEI. IMEI - це 15-значний код, який є індивідуальним для кожного телефону і присвоюється виробником. Кожен телефон має свій IMEI. Даний код можна знайти на коробці телефону або попередньо натиснувши комбінацію *#06#. В даному випадку не обійтися без допомоги поліції, адже оператори мобільного зв'язку не зобов'язані надавати інформацію про місцезнаходження телефону по IMEI фізичним або юридичним особам.

Отже, що робити, якщо вкрали телефон?

 1. Йдемо в поліцію (найближче відділення поліції в вашому місті можна знайти в довіднику), пишемо заяву про крадіжку, надаємо докази того, що телефон належить вам (коробка, чек і т.д.), повідомляємо код IMEI.
 2. Після цього співробітники поліції звернуться до вашого оператора за детальною інформацією про телефон за кодом IMEI.
 3. Далі будуть проведені слідчі заходи для пошуку телефону за місцезнаходженням.

Ми описали «ідеальні кроки» з пошуку загубленого телефону. Звичайно, процедура може затягуватися, а слідчі заходи не завжди приводять до результату. Діліться своїми відгуками про пошук вкраденого телефону в коментарях.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Корисні статті з даної тематики