Центри зайнятості в м. Рівне

Довідкова та контактна інформація про компанії - центри зайнятості () в м. Рівне: вартість послуг, відгуки, адреси, номери телефонів, офіційні сайти кращих приватних і державних українських організацій

#
Назва
Адреса
Телефон

1

вул. Кавказька, 4

(0362) 26-95-56

2

вул. Кавказька, 9-А

(0362) 63-31-06

3

вул. Яворницького, 53

(0362) 63-43-32

Пошук на карті

Выбрать другой город

Де знаходиться центр зайнятості в м. Рівне?

Якщо ви шукаєте роботу і вас цікавлять актуальні вакансії в м. Рівне, скористайтеся послугами державної служби зайнятості міста. Основні функції біржі праці - працевлаштування населення, виплата допомоги безробітним.

Оскільки тема зайнятості та безробіття завжди актуальна, команда Простоправа створила довідник бюро працевлаштування. До уваги відвідувачів сайту пропонується довідник відділів і філій центру зайнятості населення в м. Рівне. У цьому розділі сайту ми зібрали актуальні контакти і режими роботи центрів зайнятості областей, міст, районів. Довідкова та контактна інформація щодо центрів зайнятості регулярно оновлюється. За допомогою карти ви знайдете найближчу філію біржі зайнятості в м. Рівне, дізнаєтеся, який графік роботи організації і т.д.Советы юристов для граждан и бизнеса на ваш e-mail!
Пошук юристів і держорганізацій по великих містах