Антимонопольний комітет України

Довідкова та контактна інформація про Антимонопольний комітет України: офіційний сайт, адрес, номери телефонів і гарячих ліній, графік роботи АМКУ

Пошук АМКУ по містах

Пошук АМКУ за назвою

Кредити на карту онлайн - найкращі сервіси

Антимонопольний комітет України є державним органом із спеціальним статусом, метою діяльності якого є забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності. Тому, якщо ви хочете захистити свій бізнес або свої права як споживача від монополістичної діяльності, вам потрібно звернутися до фахівців Антимонопольного комітету України. В цьому розділі сайту ми зібрали контакти обласних територіальних відділень АМКУ.

Для пошуку довідкової та контактної інформації про організацію виберіть місто. Назви міст відсортовані за алфавітом, крім того, можна скористатися спеціальним фільтром вибору міста. Перейшовши на сторінку міста, ви побачите адресу, номери телефонів, гарячу лінію, офіційний сайт обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (Львівського, Дніпровського, Харківського, Одеського і т.д.). За допомогою карти можна подивитися точне розташування організації. Радимо також почитати відгуки інших відвідувачів про діяльність, особливості роботи АМКУ в вашому місті.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах