Торгово-промислова палата України

Довідкова та контактна інформація про ТПП України: офіційний сайт, адреси, номери телефонів і гарячих ліній, графік роботи Торгово-промислової палати України

Пошук по містах

Пошук по назві

Торгово-промислова палата - це недержавна і неприбуткова організація, метою створення якої є об'єднання юридичних осіб і індивідуальних підприємців для розвитку конкурентоспроможності українського бізнесу на світових ринках.

Тому, якщо ви шукаєте довідкову та контактну інформацію про Торгово-промислову палату України для отримання практичної допомоги в проведенні торгово-економічних операцій, скористайтеся довідником Prostopravo.com.ua. В цьому розділі сайту ми зібрали всі контакти ТПП України по містах. Для зручності пошуку можна скористатися фільтром вибору міста. Таким чином, ви дізнаєтеся більше про регіональні торгово-промислові палати (київську, запорізьку, харківську ТПП і т.д.).

Перейшовши на сторінку Торгово-промислової палати в місті, ви дізнаєтеся актуальний адрес, номери телефонів і гарячої лінії, офіційний сайт організації і режим роботи. Команда сайту регулярно оновлює контакти компаній.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах