Центри надання правової допомоги

Довідкова та контактна інформація про центри безоплатної правової допомоги в Україні: офіційні сайти, адреси, номери телефонів і гарячих ліній, графік роботи бюро правової допомоги

Пошук центрів по містах

Показати більше…

Показати менше…

Пошук центрів за назвою

К До початку

Дуже часто ми потребуємо висококваліфікованої юридичної допомоги. Тоді виникає питання - чи можна отримати безкоштовну юридичну консультацію? Для того щоб допомогти нашим відвідувачам скористатися професійною правовою допомогою юристів і адвокатів безкоштовно, ми створили довідник центрів, які спеціалізуються на таких послугах. В цьому розділі сайту ми зібрали контакти всіх регіональних і місцевих центрів надання правової допомоги.

Для пошуку найбільш відповідного центру, виберіть ваше місто. Перейшовши на сторінку міста, ви знайдете список центрів безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Залежно від ваших уподобань (вид центру, місцезнаходження і т.д.) ви зможете скористатися безкоштовною юридичною консультацією. Довідкова та контактна інформація про центри правової допомоги представлена ​​в такому вигляді: адреса, офіційний сайт, номер телефону та гарячої лінії, електронна пошта, режим роботи. Крім того, на сторінці бюро правової допомоги можна почитати відгуки про нього.

Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com