Центри надання правової допомоги

Довідкова та контактна інформація про центри безоплатної правової допомоги в Україні: офіційні сайти, адреси, номери телефонів і гарячих ліній, графік роботи бюро правової допомоги

Пошук центрів по містах

Показати більше…

Показати менше…

Пошук центрів за назвою

К До початку

Кредити на карту онлайн - найкращі сервіси

Дуже часто ми потребуємо висококваліфікованої юридичної допомоги. Тоді виникає питання - чи можна отримати безкоштовну юридичну консультацію? Для того щоб допомогти нашим відвідувачам скористатися професійною правовою допомогою юристів і адвокатів безкоштовно, ми створили довідник центрів, які спеціалізуються на таких послугах. В цьому розділі сайту ми зібрали контакти всіх регіональних і місцевих центрів надання правової допомоги.

Для пошуку найбільш відповідного центру, виберіть ваше місто. Перейшовши на сторінку міста, ви знайдете список центрів безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Залежно від ваших уподобань (вид центру, місцезнаходження і т.д.) ви зможете скористатися безкоштовною юридичною консультацією. Довідкова та контактна інформація про центри правової допомоги представлена ​​в такому вигляді: адреса, офіційний сайт, номер телефону та гарячої лінії, електронна пошта, режим роботи. Крім того, на сторінці бюро правової допомоги можна почитати відгуки про нього.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Hotline Finance

Зелена карта для виїзду за кордон

Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні

Без візитів до страхових агентів

Готова страховка з доставкою на email

Безпечне оформлення і оплата онлайн

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах