По Києву розставлять кабіни з безкоштовною юридичною допомогою 06.09.2021

Юридичну допомогу українцям безкоштовно надаватимуть у спеціально облаштованих кабінах у столичних центрах надання адміністративних послуг. Першу таку кабіну представили у Святошинській РДА, передає «Закон і Бізнес». // 06.09.2021

Повнолітні українці через відеозв’язок можуть отримати безкоштовну первинну консультацію юриста. «Оператор має можливість побачити документ, з яким ви звертаєтесь по допомогу та вже відштовхуючись від цього надати кваліфіковану й розгорнуту відповідь. Кожен запис можна прослухати або ж зберегти для детального вивчення», - зазначає керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Першу кабіну презентували у приміщенні Святошинської райдержадміністрації (проспект Перемоги, 97). У ній розміщено тач-скрін монітор для аудіо/відео зв’язку з юрисконсультом та камера-сканер для сканування документів. Консультації надаватимуть фахівці-юристи Контактного центру міста Києва (15-51).

Зазначається, що безоплатна первинна правова допомога включає:

- надання правової інформації; консультацій і роз’яснень із правових питань;

- складання заяв, скарг та інших документів правового характеру, крім документів процесуального характеру; надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації тощо.

«Фахівці Контактного центру роз’ясняють громадянам їх права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дії чи бездіяльності посадових і службових осіб тощо», йдеться в повідомленні «Офіційного порталу Києва». У подальшому планується розширити коло питань для надання юридичних консультацій.

За словами Д.Загуменного, одна кабіна протягом дня може «прийняти» близько 25 осіб у порядку живої черги. У майбутньому планується запустити електронну чергу для зручності. Кабіни працюють за графіком роботи районних адміністрацій.


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. у місяць

Онлайн бухгалтерія

для ФОП і малого бізнесу

перші 30 днів безкоштовно!

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах