Всі популярні статті сайту

Список найпопулярніших статей сайту

05.03.2021

Народні депутати скасовують перехід на літній та зимовий час

Законопроєкт №4201 «Про обчислення часу в Україні» прийнято в першому читанні зі скороченням часу підготовки. Відповідно до проєкту закону, на всій території України встановлюється єдиний київський час, який сезонно не змінюватиметься.

04.03.2021

Доходи від азартних ігор та лотерей пропонують оподатковувати по-новому

У Верховній Раді доопрацювали проєкт Закону № 2713-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей». Законопроєкт передбачає оподаткування доходу для грального бізнесу та оподаткування виграшів.

03.03.2021

У парламенті зареєстрований законопроєкт про нестандартні форми зайнятості

В уряді намагаються врегулювати діяльність фрілансерів, розповсюдивши на них дію трудового законодавства. Так, у законопроєкті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості» №5161, поданому Кабінетом Міністрів, йдеться про можливість укладення з працівником трудового договору з нефіксованим робочим часом.

02.03.2021

Бухгалтерія на аутсорсі або бухгалтер у штаті - що обрати бізнесу

Світ змінюється, а наскільки швидко все відбувається, можна судити по тих речах, які стали звичними для нас останнім часом. Справа навіть не стільки у вірусі, який перевернув життя з ніг на голову, але і в тому, що розвиток суспільства і технологій йде небаченими темпами. І, як завжди, в період змін хтось втрачає, а хтось знаходить.

01.03.2021

Огляд судової практики. Лютий, 2021

Prostopravo пропонує короткий огляд деяких рішень Верховного Суду, прийнятих за результатми розгляду справ у лютому 2021 року.

26.02.2021

Кримінальну відповідальність за торгівлю людьми пропонують посилити

22 лютого 2021 року у Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону № 5134 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми». Проєкт передбачає посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми.

24.02.2021

Нові рахунки ЄСВ-2021: куди платити і як зростатиме єдиний соцвнесок до 2023 року

Нові розрахункові рахунки для сплати податків 2021 викликали справжній ажіотаж серед підприємців. Перші оплати раптом повернулися назад, проте наступні зникали в невідомому напрямку. У податковій розводили руками, а в кабінеті платника податків формувалася дебіторська заборгованість. UBR.ua розібрав, де можна знайти нові реквізити ЄСВ та інших податків.

23.02.2021

Законопроєкт про оподаткування Google та Facebook прийнято в першому читанні

Законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» підтриманий Верховною Радою України у першому читанні 17 лютого 2020 року. Отже, вже з 1 січня 2022 року в Україні можуть почати обкладати ПДВ електронні послуги, що надаються нерезидентами громадянам України.

22.02.2021

Прийнято Закон про захист дітей від сексуальної експлуатації та насильства

18 лютого 2021 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської конвенції)» (проєкт 3055). Законом внесено зміни до Закону України «Про охорону дитинства», Кримінального та Кримінально-процесуального Кодексу України щодо відповідальності за статеві злочини проти дітей.

19.02.2021

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про ознаки трудових відносин

Питання відмежування трудових відносин від цивільно-правових є актуальним, та наразі однозначно законодавчо не вирішене. У законопроєкті «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності» №5054 наведено визначення та ознаки трудових відносин, які свідчать про їх наявність, незалежно від того, який договір фактично укладено між сторонами.

18.02.2021

Посилено відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху

16 лютого 2021 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», яким посилено адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху, в том числі у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

17.02.2021

Монетизація пільг: як отримати допомогу на оплату комуналки готівкою

У тих українців, які отримують пільги на комунальні платежі, є можливість перейти на готівкову форму виплат. Зробити це можна в будь-який зручний час. Відповідне рішення прийняв уряд 27 грудня 2019 року. Консультаційний центр для населення "ГазПравда" роз'яснив, як надаються ці пільги.

16.02.2021

Скасовано мораторій на деякі види перевірок

9 лютого 2021 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2021 р. № 89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок». Які перевірки повертаються? – розповість Prostopravo

15.02.2021

В першому читанні прийнято Закон про посилення відповідальності за несплату податків

Проєкт Закону про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки України №3959-1 не лише встановлює адміністративну відповідальність працівників Бюро, але й доповнює Кримінальний Кодекс новим складом злочину – шахрайство з податком на додану вартість. Крім того, за несплату податків та зборів передбачається покарання у вигляді обмеження або позбавленні волі.

12.02.2021

Прийнято Закон про надомну та дистанційну роботу

4 лютого 2021 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи» (законопроєкт №4051). Законом внесені зміни до Кодексу законів про працю щодо регулювання надомної, дистанційної роботи та роботи з гнучким графіком. Закон набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. у місяць

Онлайн бухгалтерія

для ФОП і малого бізнесу

перші 30 днів безкоштовно!

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах