Всі популярні статті сайту

Список найпопулярніших статей сайту

05.06.2020

Прийнято Закон про підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб

2 червня 2020 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» (проєкт № 2494). Зокрема, збільшено коло осіб, які отримуватимуть соціальну допомогу, збільшено розмір допомоги на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, запроваджено фінансову допомогу малозабезпеченим громадянам для провадження підприємницької діяльності.

04.06.2020

Вимоги до роботи фітнес-центрів та спортзалів на період карантину

Міністерство охорони здоров’я затвердило «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)». З 1 червня обслуговування в спортивних (тренажерних) залах, фітнес-клубах, спортивних майданчиках для командних (парних) занять (окрім занять національних збірних) та дитячих спортивно-юнацьких школах має здійснюватись з урахуванням цих тимчасових рекомендацій.

02.06.2020

У ДПС розповіли, які карантинні пільги для бізнесу продовжують діяти

ДПС роз’яснює нововведення, передбачені Законом України від 13 травня 2020 року №591-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)».

01.06.2020

Податкова реформа-2020. Єдиний податок

Prostopravo розповідає про оподаткування єдиним податком відповідно до Закону №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

29.05.2020

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину - роз’яснення Мінекономіки

В Україні налічується мінімум дві великі категорії перевірок.Перша категорія, на яку є мораторій під час карантину — це т. зв. державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності. Він ідентифікується за сферами контролю, а НЕ за органами. Тобто у тієї ж Держпродспоживслужби біля 15 сфер контролю, і одні з них підпадають під дію мораторію (наприклад, захист рослин), інші — ні (наприклад, окремо виділене державне регулювання цін). Під мораторій потрапляють перевірки пожежної безпеки, охорони праці, екологічні перевірки тощо (всього більше 80 сфер).

28.05.2020

Податкова реформа-2020. Податок на прибуток

Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до Податкового Кодексу щодо оподаткування податком на прибуток. Про основні зміни розповідає Prostopravo

27.05.2020

Податкова реформа-2020. Податок з доходів громадян

23 травня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (так звана – «податкова реформа»).Prostopravo розповідає про основні зміни щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

26.05.2020

Податкова реформа-2020. Нові штрафи та умови притягнення до відповідальності

23 травня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон 466). Закон містить багато змін до податкового законодавства, частина з яких вже набула чинності, інша – почне діяти з 1 січня 2021 року. Докладніше про зміни, що стосуються відповідальності за порушення податкового законодавства, розповість Prostopravo

22.05.2020

Огляд судової практики Верховного Суду. Травень, 2020

Prostopravo знайомить читачів з рішеннями вищої судової інстанції, оприлюдненими у травні 2020 року.

20.05.2020

У МОЗ розробили рекомендації до роботи дитячих садочків на період карантину

Розпорядженням від 18.05.2020 року №32 Міністерство охорони здоров’я затвердило рекомендації до роботи дитячих дошкільних закладів на період карантину. В навчальних закладах буде організовано термометрію працівників та дітей, обробку рук антисептиком, навчання дітей правилам етикету в ігровій формі. Проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі глядачів буде поки що заборонено.

19.05.2020

Депутати звільнили від сплати ЄСВ підприємців та само зайнятих осіб без доходу

Закон про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо усунення дискримінації за колом платників)» (проєкт №2166) прийнято та направлено на підпис Президенту. Закон усуває безпідставне встановлення фізичним особам-підприємцям ознаки незалежної професійної діяльності, а також звільняє від сплати єдиного соціального внеску ФОП на загальній системі оподаткування, само зайнятих осіб та членів фермерського господарства без доходу.

15.05.2020

Прийнято Закон про удосконалення банківської діяльності («антиколомойський закон»)

13 травня 2020 року Верховна Рада ухвалила в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» (законопроєкт №2571-д). Законом, зокрема, визначаються особливості відшкодування шкоди, завданої власникам банків протиправними рішеннями Національного банку, Фонду гарантування вкладів, Міністерства фінансів, Комісії з цінних паперів та фондового ринку, Кабінету Міністрів. Подробиці розповість Prostopravo

14.05.2020

Чи має ВООЗ право встановлювати санітарні і карантинні правила?

Всесвітня асамблея охорони здоров'я ВООЗ має право встановлювати правила, що стосуються санітарних і карантинних вимог та інших заходів, що спрямовані проти міжнародного поширення хвороб; номенклатури хвороб, причин смерті і практики суспільної охорони здоров'я; стандартів діагностичних методів дослідження для їх міжнародного використання; стандартів щодо нешкідливості, чистоти і сили дії біологічних, фармацевтичних та подібних продуктів, що обертаються в міжнародній торгівлі, реклами і ярликів біологічних, фармацевтичних та подібних продуктів, що мають обіг в міжнародній торгівлі (ст. 21 Статуту ВООЗ).

13.05.2020

Послаблення карантину з 12 травня 2020 року. Дозволені та заборонені види діяльності

Постановою Кабінету Міністрів від 04 травня 2020 року №343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів» з одного боку продовжено карантин через COVID-19 до 22 травня 2020 року, а з іншого – знято певні обмеження на деякі види діяльності. Подробиці розповість Prostopravo

12.05.2020

Верховна Рада ухвалила Закон про масове тестування на коронавірус

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров'я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19» (проєкт № 3380) прийнято 7 травня 2020 року. Закон визначає особливості виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності хворим на коронавірус, можливість залучення лікарів-інтернів для боротьби з поширенням COVID-19 та випадки обов’язкового тестування на корона вірусну хворобу.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com