Всі популярні статті сайту

Список найпопулярніших статей сайту

19.10.2021

Нові правила пасажирських перевезень з 21 жовтня 2021 року

З 21 жовтня набирає чинності Постанова Кабінету Міністрів від 11 жовтня 2021 р. № 1066, яка передбачає зміни до правил здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень різними видами транспорту у зв’язку з дією карантинних обмежень на території України.

18.10.2021

МОЗ відповідає на найпоширеніші питання про е-лікарняні

В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров'я видаватимуть електронні лікарняні. У червні цього року стартував перехідний етап запуску е-лікарняних по всій Україні. До єдиної інформаційної медичної системи за цей час вдалось підключити майже всі українські лікарні, а це близько 3 тисяч. Загалом сформували майже мільйон електронних медичних висновків.

13.10.2021

МОЗ затвердило Перелік професій, що підлягають обов’язковій вакцинації від коронавірусу

Йдеться про Наказ №2153 від 4 жовтня 2021 року «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням».

12.10.2021

Подання звітності про кінцевих бенефіціарів відтерміновано

Набув чинності Закон України «Про внесення зміни до Закону України "Про запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", прийнятий Верховною Радою України 8 жовтня 2021 року.

11.10.2021

Як відкрити спеціальний рахунок для податкової амністії

Для того, щоб скористатися правом податкової амністії фізичні особи відкривають у банку спеціальні рахунки, на яких мають бути розміщені кошти у національній та іноземній валюті, а також банківські метали, що будуть задекларовані.

08.10.2021

Держекоінспекція знову хоче ввести утилізаційний збір для старих авто

При покупці нових машин пропонують доплачувати за здачу попереднього авто на утилізацію. Для власників старих автомобілів можуть ввести новий податок - т.зв. утилізаційний збір. З такою пропозицією виступили в Держекоінспекції.

07.10.2021

Апеляційний суд дозволив реєстрацію в іпотечному житлі без згоди банку

Рішенням Шостого апеляційного суду від 28.09.2021 року визнано незаконною та скасовано постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до правил реєстрації місця проживання» від 27 травня 2020 року № 481, оскільки нею порушуються права дітей на житло.

06.10.2021

ДСАУ представила мобільний додаток «єСуд»

В умовах вимушених карантинних обмежень і нестачі фінансування судочинство продовжує активну роботу щодо цифровізації. Зокрема, днями Державна судова адміністрація представила новий мобільний застосунок «єСуд».

05.10.2021

Податкова про сканування акцизної марки на алкогольні напої з 1 жовтня 2021 року

Наказом Міністерства фінансів України від 08.06.2021 № 329 «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів» (далі – наказ №329), який набув чинності 01 липня 2021 року, внесено зміни до форми фіскального касового чеку на товари (послуги) та фіскального касового чеку видачі коштів і доповнено їх новим реквізитом – «цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої», який зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством.

04.10.2021

Огляд судової практики. Вересень, 2021

Prostopravo пропонує читачам ознайомитись з судовою практикою вищої судової інстанції за вересень 2021 року.

01.10.2021

Продаж алкоголю за новими правилами: що зміниться з 1 жовтня

З 1 жовтня почне діяти пункт наказу Мінфіну, який набрав чинності ще в липні, який зобов'язує друкувати в чеку штрихкод для алкогольних напоїв. Так, додається новий реквізит - так званий акцизний код (цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку), пояснили нововведення в IT-компанії по автоматизації закладів Poster POS в Telegram.

30.09.2021

Договір купівлі-продажу авто можна буде укласти онлайн

22 вересня 2021 р. прийнято Постанову Кабінету Міністрів № 1007, якою внесено зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України, в тому числі до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами та Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів.

29.09.2021

З жовтня змінюються умови призначення субсидії на електроенергію

З наступного місяця компенсацію за скасування пільгового тарифу на електроенергію (е / е) будуть нараховувати за докарантинними нормами. Відзначимо, що Кабмін запровадив новий вид субсидій ще в лютому. Але з 1 жовтня поточного року нормативи споживання комунальних послуг в Україні повертаються до "доковідних" (вони скорочені в півтора рази).

28.09.2021

Карантинні новації: які ще зміни очікують на українців?

Найближчим часом парламент, уряд та МОЗ мають ухвалити ряд рішень, які стосуватимуться обмежень під час дії карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

27.09.2021

Прийнято Закон про деолігархізацію

23 вересня 2021 року Закон «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» прийнято в цілому. Метою акту проголошено: подолання конфлікту інтересів, викликаного злиттям політиків, медіа та великого бізнесу, унеможливлення використання політичної влади для збільшення власних капіталів, забезпечення національної безпеки України в економічній, політичній та інформаційній сферах, захист конституційних прав та свобод громадянина, захист демократії, забезпечення державного суверенітету та уникнення випадків маніпулювання свідомістю громадян шляхом умисного спотворення інформації задля отримання доступу до ресурсів, що належать на праві власності Українському народові.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах