Всі популярні статті сайту

Список найпопулярніших статей сайту

16.08.2019

У податковій затвердили нові критерії ризиковості платника податків для блокування накладних

З 8 серпня 2019 року діють нові Критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій та показники, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку, затверджені Державною фіскальною службою України. Детально розповість Prostopravo

14.08.2019

Україна приєдналася до Сінгапурської Конвенції про медіацію

7 серпня 2019 року Міністр юстиції України, Павло Петренко, підписав Конвенцію ООН про міжнародні угоди про врегулювання спорів за результатами медіації - Сінгапурську Конвенцію щодо медіації. Україна стала однією з 46 країн-підписантів, серед яких також США та Китай. Як зазначили в Міністерстві юстиції, реалізація договору сприятиме посиленню ролі медіації, як альтернативи арбітражу для вирішення міжнародних комерційних спорів, та загалом матиме позитивний вплив на розвиток міжнародної торгівлі.

12.08.2019

В Україні створять центри медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям

Положення про центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям затверджено Постановою Кабінету Міністрів від 10 липня 2019 р. № 675 та вступило в силу з 2 серпня 2019 року. Центри медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям є спеціалізованими закладами охорони здоров’я, що утворюється з метою задоволення потреб дітей у такій допомозі.

09.08.2019

Про право як мистецтво добра та справедливості. Інтерв’ю з В.Кисілем

Цими днями пішла з життя видатна людина, знаний юрист, доктор юридичних наук, професор, старший партнер ЮФ «Василь Кісіль та партнери», Василь Кисіль. Пам’яті одного з «батьків» української юриспруденції публікуємо фрагмент його інтерв’ю виданню «Закон і Бізнес» від серпня 2013 року.

08.08.2019

Набув чинності Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»

Закон введений в дію з 6 серпня 2019 року і встановлює правові та організаційні засади надання споживачам інформації про харчові продукти з метою забезпечення високого рівня захисту здоров’я громадян і задоволення їхніх соціальних та економічних інтересів.

07.08.2019

Верховний Суд роз’яснив, за яких умов догляд за пенсіонером зараховується до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії

Догляд за пенсіонером, незалежно від його віку, за відсутності висновку медичного закладу про потребу в сторонньому догляді, не може бути підставою для зарахування періодів такого догляду до стажу роботи, який дає право на призначення пенсії за віком.

06.08.2019

Національний банк підготував пам’ятку для клієнтів банків у зв'язку із запровадженням IBAN

Національний банк України підготував пам’ятку для клієнтів банків у зв’язку із запровадженням в Україні міжнародного номера банківського рахунку IBAN. Регулятор також рекомендував банкам ознайомити своїх клієнтів з цим документом.

05.08.2019

Національна гвардія України: повноваження, права та обов’язки

З 1 серпня 2019 року патрулі Національної гвардії самостійно нестимуть службу з охорони громадського правопорядку на вулицях України. Які функції, повноваження, права та обов’язки мають співробітники Національної гвардії? – з’ясовував prostopravo.

02.08.2019

Уряд запровадив спеціальне мито та ембарго на деякі категорії російських товарів

Ще 15 травня Уряд ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення про застосування спеціального мита на товари походженням з Російської Федерації. Рішення було прийнято у відповідь на економічні санкції по відношенню до України з боку Росії. Відтак з 1 серпня 2019 року під час ввезення на митну територію України товарів походженням з Російської Федерації, незалежно від інших видів мита, запроваджується спеціальне мито у відсотках до митної вартості товарів за визначеними ставками. Сплачене спеціальне мито буде акумулюватися у спеціальному фонді державного бюджету та використовуватиметься для фінансування заходів з імпортозаміщення. Крім того, 3 1 липня 2019 року діє доповнений перелік товарів, походженням з Російської Федерації, заборонений до ввезення на територію України.

31.07.2019

Президент підписав Указ про доступ до електронних послуг

З метою забезпечення належного функціонування та захисту даних у національних електронних інформаційних ресурсах, доступності та зручності електронних послуг для фізичних та юридичних осіб, а також запобігання корупції під час надання таких послуг Президент України 29 липня 2019 року підписав відповідний Указ №558/2019. У документі, зокрема, йдеться про аудит всіх Державних реєстрів,електронний перепис населення та он-лайн голосування на виборах.

30.07.2019

Правила в’їзду іноземних громадян (в тому числі, громадян Російської Федерації) в Україну

Іноземці та особи без громадянства в’їжджають в Україну за наявності визначеного законодавством або міжнародним договором України дійсного паспортного документа та візи, якщо інше не передбачено законодавством чи міжнародними договорами України.

29.07.2019

Нещасний випадок: поняття та порядок розслідування

Prostopravo.com.ua розповідає про порядок розслідування нещасних випадків на виробництві в Україні.

29.07.2019

Кабінет Міністрів затвердив нові пропорції розподілу єдиного соціального внеску

Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 675, якими передбачено з 1 січня 2020 року збільшити частку єдиного внеску, що спрямовується на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві, за рахунок зменшення частки цього внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття. Прийняте рішення дозволить Фонду соціального страхування України погасити заборгованість з виплати лікарняних.

28.07.2019

Підтвердження трудового стажу для призначення пенсії

Prostopravo.com.ua розповідає, як підтвердити стаж по догляду за людьми похилого віку, як підтвердити трудовий стаж без трудової книжки і т.д.

25.07.2019

Як Президент пропонує протидіяти рейдерству?

22 липня 2019 року Президент України підписав Указ «Про заходи щодо протидії рейдерству». Метою є забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Дмитрий Гутгарц

адвокат

Регистрация ФОП в Киеве

Стоимость - от 800 грн.

Срок - 2 рабочих дня

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах