Всі популярні статті сайту

Список найпопулярніших статей сайту

17.10.2019

Які зміни підготували парламентарі для ФОПів?

У Верховній Раді України зареєстровано одразу кілька законопроєктів, що стосуються діяльності фізичних осіб-підприємців. Так, депутати пропонують: дозволити ліквідацію ФОП без застосування штрафних санкцій за несплату ЄСВ з 2017 року (законопроєкт №2190); звільнити від сплати ЄСВ деякі категорії ФОП (законопроєкт №2190-1); дозволити платникам єдиного податку 1-2 груп працювати на спрощеній системі оподаткування з моменту реєстрації ( законопроєкт №2209). Докладніше розповість Prostopravo

15.10.2019

Уряд розробив законопроєкт про обіг земель сільськогосподарського призначення

Проєкт Закону « про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» № 2178 зареєстровано у Верховній Раді та включено до порядку денного. Проєкт Закону розроблений урядом з метою формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення, забезпечення конституційних прав громадян України на вільне розпорядження своєю власністю, створення прозорих умов для набуття у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянами та юридичними особами України.

10.10.2019

Прийнято Закон про запровадження єдиного рахунку зі сплати податків та єдиного соціального внеску

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому одразу два законопроекти, що запроваджують в Україні нову систему сплати податків та зборів, – №1049 та №1051. Перевагами нової системи сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску через Електронний кабінет платника податків на єдиний рахунок, на думку авторів законопроектів, є: спрощення сплати платниками податкових платежів;зменшення кількості помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань платником; підвищення рівня відкритості, прозорості та довіри платників податків до державних органів.

08.10.2019

Верховна Рада ухвалила Закон про захист права власності в Україні

3 жовтня 2019 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності». Законом змінено процедуру реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації та внесення змін до відомостей про юридичну особу, підвищено відповідальність за порушення реєстраційних процедур.

07.10.2019

Верховна Рада встановила вимоги до провайдерів цифрового телебачення

Парламент ухвалив Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям». Законопроектом передбачається запровадження низки вимог до засновників, учасників, власників провайдерів програмної послуги загалом, й провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям зокрема, виконання яких дозволить забезпечити прозорість структури власності провайдерів програмної послуги й запобігти потенційному протиправному впливу держави-агресора на телерадіоінформаційний простір України.

03.10.2019

Огляд судової практики. Вересень-2019

Prostopravo пропонує для ознайомлення огляд судової практики Верховного Суду України за вересень 2019 року.

02.10.2019

Верховна Рада пропонує змінити підходи до формування прожиткового мінімуму в Україні

Відповідний законопроєкт №1175-3 «Про внесення змін до Закону України «Про прожитковий мінімум» зареєстровано в парламенті. Як зазначено у пояснювальній записці, законопроект розроблено у зв'язку з необхідністю забезпечення конституційного права громадян на достатній рівень життя, шляхом встановлення прожиткового мінімуму, що необхідний для забезпечення нормального функціонування організму людини та збереження її здоров’я, забезпечення непродовольчими товарами та послугами, необхідними для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості.

30.09.2019

Закон про верифікацію пенсій та субсидій прийнято в першому читанні

20 вересня 2019 року Верховна Рада України ухвалила в першому читанні Закон України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат». Закон визначає правові та організаційні засади здійснення верифікації та моніторингу державних виплат в Україні. Метою є підвищення адресності державних виплат, сприяння розбудові системи соціального забезпечення, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів.

26.09.2019

Набув чинності Закон про фінансову реструктуризацію

25 вересня 2019 року набув чинності Закон України ««Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації». Внесено зміни до Законів України «Про фінансову реструктуризацію», «Про іпотеку», « Про забезпечення вимог кредиторів на реєстрацію обтяжень», «Про захист економічної конкуренції».

24.09.2019

Реформа прокуратури. Верховна Рада ухвалила закон

«Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» направлено на підпис Президенту 23 вересня 2019 року. Суб’єктом законодавчої ініціативи виступав сам Президент. Закон спрямований на запровадження заходів, пов’язаних із кадровим перезавантаженням органів прокуратури шляхом атестації чинних прокурорів, а також надання можливості всім доброчесним кандидатам, які мають належні теоретичні знання та практичні навивки, на конкурсних засадах зайняти посаду прокурора у будь-якому органі прокуратури. Основною метою законопроекту, як зазначає суб’єкт законодавчої ініціативи, є створення передумов для побудови системи прокуратури, діяльність якої базується на засадах ефективності, професійності, незалежності та відповідальності.

21.09.2019

Ідентифікаційний код: як і де отримати та відновити?

Prostopravo розповідає про процедуру отримання, заміни та відновлення ідентифікаційного коду для дитини в 14 років і дорослого. Дізнайтеся, які документи потрібні для оформлення ідентифікаційного коду в Києві та інших містах України.

20.09.2019

У першому читанні прийнято законопроєкт про зміну підстав передачі справи на розгляд Великої палати ВС

12 вересня 2019 року прийнято в першому читанні проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав передачі справи на розгляд Великої Палати Верховного Суду та щодо строків повернення адміністративних справ».

18.09.2019

Прийнято в першому читанні Закон про стимулювання інвестиційної діяльності

11 вересня 2019 року Верховною Радою прийнято за основу Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні. Законопроєкт передбачає ряд змін до чинного законодавства, зокрема щодо: захисту прав міноритарних акціонерів, витребування доказів у господарських спорах, запровадження нового способу забезпечення виконання зобов’язань (передання об’єкта у довірчу власність кредитора), скасування сплати обов’язкового пайового внеску забудовниками та інші.

17.09.2019

Технічний паспорт на квартиру, будинок

Prostopravo.com.ua розповідає про технічну інвентаризацію та процедуру оформлення техпаспорта на квартиру, будинок.

17.09.2019

Пробація у дії: як в Україні реалізується альтернативна тюремному ув’язненню система відбування покарань

Чи варто запроторювати у в’язницю людину, яка не чинила шкоди життю і здоров’ю інших? Чи є впевненість, що із в’язниці людина повернеться кращою, ніж туди потрапила? Олег Янчук,директор Державної установи «Центр пробації», розповідає про достатньо нову для України систему відбування покарань – пробацію.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах