Всі популярні статті сайту

Список найпопулярніших статей сайту

01.07.2022

Революція у оподаткуванні. ПДВ перестануть враховувати за першою подією

Податок на додану вартість (ПДВ) нараховуватимуть не за першою подією, як зараз, а з оплати. Зміни, які переводять ПДВ до обліку за касовим методом, анонсував голова парламентського податкового комітету Данило Гетьманцев. Бізнес одностайно вітає такі зміни як революційні та пророкує, що це розвантажить витрати підприємців.

30.06.2022

Депутати пропонують звільнити від оподаткування авто, ввезені учасниками бойових дій

З 1 липня 2022 року ввезення транспортних засобів має здійснюватись без застосування пільгового режиму оподаткування. Однак депутати вбачають за доцільне надати окремим категоріям пільги з оподаткування при ввезенні на митну територію України транспортних засобів. Йдеться про проєкт Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з ввезення транспортних засобів учасниками бойових дій та іншими категоріями осіб» (№ 7499).

29.06.2022

Про військовий облік жінок під час воєнного стану

Начальник юридичної групи обласного територіальний центру комплектування Юрій Грива відповів на усі популярні питання про військовий облік жінок під час воєнного стану.

28.06.2022

Заборону на виїзд чоловіків під час воєнного стану закріплять у законі

Проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" та Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" зареєстровано у Верховній Раді України.

27.06.2022

Парламент підтримав відновлення оподаткування імпорту

21 червня 2022 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо перегляду окремих пільг з оподаткування».

24.06.2022

Правила розмитнення авто планують змінити

Урядовий проєкт Закону №7466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України» розроблений з метою зміни існуючої системи оподаткування легкових автомобілів, шляхом впровадження нової формули розмитнення транспортного засобу за якою не буде братись до уваги вартість транспортного засобу.

23.06.2022

Мобілізація учасників освітнього процесу: студентська та учнівська молодь

Як би не хотілося всім українцям якнайшвидшої перемоги, війна, на превеликий жаль, триває. Тому в Україні продовжено дію воєнного стану в з 05 години 30 хвилин 25 травня 2022 р. строком на 90 діб, тобто до 23 серпня 2022 р. Відтак, не втрачають своєї актуальності юридичні аспекти проведення мобілізації в Україні.

22.06.2022

За неподання інформації про кінцевих бенефіціарів під час війни не штрафуватимуть

У Листі від 02.06.2022 р. №26110-03-5/11308 Міністерство юстиції надало офіційне роз’яснення щодо оновлення інформації про кінцевих бенефіціарів під час війни.

21.06.2022

Зміна розміру прожиткового мінімуму з 1 липня 2022 року

Зміна розміру прожиткового мінімуму впливає на мінімальний розмір аліментів на дитину та деякі види соціальної допомоги.

20.06.2022

Незалежний звіт міжнародних експертів про геноцид росії в Україні

CNN у матеріалі "Провідні експерти звинувачують Росію в підбурюванні до геноциду в Україні та намірі «знищити» український народ" повідомляють: дії росії в Україні дають достатньо доказів, щоб зробити висновок, що москва підбурює до геноциду та вчиняє звірства, спрямовані на знищення українського народу, йдеться в першому незалежному звіті про звинувачення в геноциді в цій країні.

17.06.2022

Відпустки під час війни

Держпраці роз’яснює, яким чином надаються відпустки під час дії воєнного стану.

16.06.2022

Набув чинності Закон про заборону пропаганди рашизму

Закон України «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії Російської Федерації як держави-терориста проти України, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну», який набув чинності 12 червня 2022 року визначає, що є пропагандою російського нацистського тоталітарного режиму, забороняє використовувати символіку воєнного вторгнення рф в Україну та встановлює виключення, коли таке використання дозволено.

15.06.2022

Набули чинності зміни до Закону щодо відстрочки від мобілізації студентів

12 червня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян».

14.06.2022

Уряд пропонує всім перейти на безготівкові розрахунки

Кабінет Міністрів оприлюднив проєкт Постанови «Про встановлення термінів, до настання яких торговці мають забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)»

13.06.2022

Розроблено проєкт стягнення штрафу за порушення законодавства про рекламу

В рекламі про вакансії забороняється висувати вимоги за ознаками раси, кольору шкіри, віку, статі, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сексуальної орієнтації, політичних, релігійних та інших переконань, членства у професійних спілках або інших громадських об’єднаннях, етнічного та соціального походження, сімейного та майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання. За таке порушення має стягуватись штраф у 10-кратному розмірі від мінімальної заробітної плати, проте до сьогодні порядок стягнення такого штрафу не затверджений.

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Пошук юристів і держорганізацій по великих містах